נאייקס ריטייל – פתרונות מתקדמים לעצמאים ועסקים

ניהול עסק חכם בקצות האצבעות

נאייקס ריטייל מתמחה בעולם התשלומים, ונחשבת למובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. עם 9 סניפים ברחבי העולם ופעילות ענפה בלמעלה מ- 55 מדינות עם 26 סוגי מטבעות.

בחברתנו מאמינים, שעל מנת להבטיח ללקוחות חוויית רכישה איכותית ונוחה ולבעל העסק את האפשרות להרוויח כל עסקה, יש לספק פתרונות תשלום מתקדמים בכל אמצעי התשלום הקיימים, שמתאימים לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של האנשים, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית ושירות מהיר וחלק.

הקופות הממוחשבות של נאייקס ריטייל מתאימות למגוון סוגי קמעונאות
מסוף אשראי EMV חכם נייד ומשולב קופה ממוחשבת

ניהול עסקי יעיל וחכם

בין מוצרינו תמצאו מבחר מסופי אשראי EMV וכן קופות רושמות ממוחשבות מתקדמות המאפשרות התאמה לכל עסק באופן אינדיבידואלי. מוצרי נאייקס ריטייל מאופיינים בקלות הפעלה ומסייעים בניהול עסקי יעיל וחכם. מסופי אשראי אנדרואיד מאפשרים חיוב עסקאות באמצעות כל אמצעי תשלום שהלקוח יבחר לרבות כרטיסי אשראי, אפליקציות בנקאיות, ארנקים אלקטרונים וכד' והכל במסוף אשראי חכם אחד.

בעלי עסקים כיום מחפשים להגדיל את ערוצי המכירה שלהם ולכן נאייקס ריטייל מאפשרת ללקוחותיה שילוב של סליקה אינטרנטית המשולבת באתר e-commerce של העסק או באפליקציה שלו וכן שילוב של עמדות תשלום עצמי / שירות עצמי המאפשרות ללקוחות העסק לקבל שירות ללא קופאי או איש מכירות – דבר המאפשר להגדיל מכירות בעסק תוך כדי צמצום עלויות התפעול שלו.

כיצרנית חומרה ותוכנה נאייקס ריטייל מספקת שירות מלא בפריסה ארצית לכל לקוחותיה. לפרטים נוספים חייגו 5046*

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן