נאייקס ריטייל: פתרונות מתקדמים לעצמאיים ועסקים

ניהול עסק חכם בקצות האצבעות

היי, נעים להכיר!  חברת נאייקס ריטייל מתמחה בעולם התשלומים, ונחשבת למובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן.

אנחנו מאמינים שקנייה היא לא רק רכישה של שירות או מוצר, אלא חוויה שלמה. רמת השירות, העומס בקופה והתפקוד של המוכרנים, הם שישפיעו על החלטת הלקוח האם לבקר בה שוב. כדי להבטיח שכך יקרה, אנו מספקים פתרונות תשלום מתקדמים המותאמים לכל גודל וסוג עסק. המטרה שלנו היא לספק לך קופה נוחה ופשוטה לתפעול, המקבלת את כל סוגי התשלום ותאפשר לך לנהל את המוצרים שלך בפשטות, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. צוות השירות שלנו זמין לרשותך לקבלת מענה מהיר אשר יבטיח חווית שירות מלאה לך וללקוחותיך.

הקופות הממוחשבות של נאייקס ריטייל מתאימות למגוון סוגי קמעונאות
מסוף אשראי EMV חכם נייד ומשולב קופה ממוחשבת

ניהול עסקי יעיל וחכם

בין מוצרינו תמצאו מבחר מסופי אשראי EMV וכן קופות רושמות ממוחשבות מתקדמות המאפשרות התאמה לכל עסק באופן אינדיבידואלי. מוצרי נאייקס ריטייל מאופיינים בקלות הפעלה ומסייעים בניהול עסקי יעיל וחכם. מסופי אשראי אנדרואיד מאפשרים חיוב עסקאות באמצעות כל אמצעי תשלום שהלקוח יבחר לרבות כרטיסי אשראי, אפליקציות בנקאיות, ארנקים אלקטרונים וכד' והכל במסוף אשראי חכם אחד.

בעלי עסקים כיום מחפשים להגדיל את ערוצי המכירה שלהם ולכן נאייקס ריטייל מאפשרת ללקוחותיה שילוב של סליקה אינטרנטית המשולבת באתר e-commerce של העסק או באפליקציה שלו וכן שילוב של עמדות תשלום עצמי / שירות עצמי המאפשרות ללקוחות העסק לקבל שירות ללא קופאי או איש מכירות – דבר המאפשר להגדיל מכירות בעסק תוך כדי צמצום עלויות התפעול שלו.

כיצרנית חומרה ותוכנה נאייקס ריטייל מספקת שירות מלא בפריסה ארצית לכל לקוחותיה. לפרטים נוספים חייגו 5046*

אודות נאייקס

נאייקס הינה חברת פינטק גלובלית המספקת פלטפורמת קבלת תשלומים חכמים מערוצים מכירה שונים נאייקס בשילוב מערכות ניהול וטלמטריה מתקדמות. החברה פועלת בלמעלה מ70 מדינות בעולם ומעבדת מעל 50 מיליון טרנסאקציות בחודש המשודרות אליה דרך מעל 350 אלף נקודת קצה בעולם. החברה הינה חברה יצרנית עצמאית של חומרה מתקדם המקושר למעל 70 מוסדות פיננסיים בארץ ובעולם לרבות בנקים, סולקים Payment Gateway -וארנקים דיגיטליים.

במקביל לפעילות המרכזית, נאייקס מספקת מגוון פתרונות לתשלום ולניהול מכונות אוטומטיות המופעלות ע"י מטבעות, טעינת רכבים חשמליים, תחבורה ציבורית, ועוד.

למידע על כלל הפתרונות של נאייקס בקרו כאן>> www.nayax.com

המחשת פתרונות nayax

/ 5.

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן