לגזור ולשמור- 10 המלצות לבחירת קופה ממוחשבת לעסק

עם מבחר כל כך רחב של אפשרויות, הידיעה כיצד לבחור קופה ממוחשבת יכולה להיות מאתגרת, אז אספנו עבורכם המלצות לבחירת קופה ממוחשבת שתתאים לעסק שלכם בצורה מושלמת.

תחילה, נציג 5 עובדות שלא ידעתם על קופה רושמת ממוחשבת:

 1. קופה ממוחשת מעניקה לעסק שלכם אמינות.
 2. קופה ממוחשבת הופכת את העסק שלכם לתחרותי בענף שלכם, שכן היא מאפשרת להסתגל לנוף התשלומים המשתנה ולקבל כרטיסי EMV.
 3. קופה ממוחשבת מפשטת את המעקב וניתוח המכירות בעסק- היא מסייעת לקבל תובנות, להבין הרגלי רכישה והתנהגות צרכנים, לאסוף נתונים על קהל הלקוחות של העסק ולעקוב אחר המלאי, תפוקת העובדים ונתונים נוספים.
 4. קופה ממוחשבת מצמצמת את טעויות האנוש למינימום.
 5. קופה ממוחשבת מותאמת באופן אישי לעסק, לאופי והיקף הפעילות ולצרכים המשתנים שלו.

10 המלצות לבחירת קופה ממוחשבת לעסק שלכם

כשאתם מנסים להחליט איזו קופה חכמה מתאימה לעסק שלכם, זכרו שמה שעובד עבור עסק אחד לאו דווקא נכון עבור עסק אחר. עקבו אחר ההמלצות לבחירת קופה ממוחשבת שלפניכם על מנת להבטיח שתעשו את הבחירה החכמה והמשתלמת ביותר.

 1. בחנו האם אתם בפתחו של מיזם חדש שמצריך קופה פשוטה יחסית? האם אתם משדרגים קופה רושמת קיימת לקופה ממוחשבת ואתם זקוקים לפונקציות מתקדמות לניהול העסק? או שאולי אתם עוברים לקופה חדשה בגלל אי שביעות רצון מהקופה בה אתם עושים שימוש כעת? האם אתם זקוקים למסוף סליקת אשראי מהיר יותר מזה שאתם עושים בו שימוש כיום? מתן תשובות לשאלות הללו יסייע לכם באיתור הצרכים שלכם על מנת שתוכלו לאתר את הקופה המתאימה להם בצורה מיטבית.
 2. שאלו את עצמכם מה האתגרים שעומדים בפני העסק שלכם? האם קשה לכם לעקוב אחר המלאי. האם אתם זקוקים לממשק שמכיל כמות מוצרים גדולה שמשתנה באופן תדיר? האם נחוצה לכם מערכת שמאפשרת לכם לתת הרשאות למשתמשים שונים? מתן מענה על השאלות הללו יאפשר לכם להתאים את התוכנה באופן אופטימלי לצרכים של העסק ולאתגרים עמם אתם מתמודדים.
 3. אתרו את המשימות, שעמם מערכת קופה ממוחשבת יכולה לסייע לכם. ניהול שעות העובדים, פיקוח אחר יעדי המכירות של העובדים, ניהול המלאי במחסן, ניהול הזמנות מספקים וניהול מועדון הלקוחות של העסק הם רק חלק מהפונקציות שניתן למלא בעזרת קופה ממוחשבת בעסק.
 4. בחרו בקופה ידידותית למשתמש, כך שגם אתם וגם בעלי הרשאות נוספים בעסק תוכלו לתפעל את הקופה בקלות עם צורך מינימלי ביותר של תמיכה טכנית.
 5. בחרו את החומרה בהתאם לסוג העסק, אופי הפעילות שלו והענף בו הוא פועל. קיימים סוגים שונים של קופות ממוחשבות החל מעמדות מכירה בשירות עצמי ועד למסופי אשראי ניידים, שניתן לשאת ברחבי העסק ומחוץ לבית העסק.
 6. וודאו שמערכת נקודת המכירה משתלבת עם כלים, אפליקציות ותוכנות שהעסק עושה בהן שימוש.
 7. חפשו אחר מערכת שהופכת תהליכים לאוטומטיים ומפחיתה תשומות ידניות על מנת לחסוך זמן ועבודה ולצמצם טעויות אנוש.
 8. דרשו מערכת מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר, שתואמת את תקני האבטחה המחמירים ביותר, הן עבור הלקוח והן עבורכם. מערכות ממוחשבות מתקדמות עם מסופי סליקת אשראי מתקדמים מאפשרים לחייב כיום כרטיסי EMV ומבטיחים הצפנה מקצה לקצה.
 9. וודאו שבאפשרותכם לקבל תמיכה טכנית באופן מהיר בכל שעות הפעילות של העסק. פתרונות תמיכה יכולים להינתן באמצעות מייל, וואטסאפ, צ'ט עם נציג, שיחת טלפון והגעת נציג טכני לבית העסק.
 10. בחנו את עלות המערכת, וודאו שהיא תואמת את התקציב שעומד לרשותכם.

אף על פי שהצגנו את ההמלצות לבחירת קופה ממוחשבת הטובות ביותר, אנו זמינים לתת מענה לכל שאלה או התלבטות, כדי שתוכלו להתאים את הקופות בעסק שלכם באופן מושלם לצרכים המשתנים של העסק, לאופי הפעילות שלו והיקפה.

שתף עמוד:
מאמרים נוספים

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן