מסופי אשראי

מסופי אשראי ואפליקציות ארנק מבית נאייקס ריטייל

שיפור השירות וחווית הקנייה הוא חלק ממה שכל בעל עסק חותר אליו על מנת להגדיל את מחזור המכירות ולשפר את מערך שירות הלקוחות. בעזרת מסופי אשראי מבית נאייקס ריטייל אתם יכולים לעשות זאת בקלות, ואף להרוויח הרבה יותר.

היתרונות שאנו מעניקים לכם באמצעות מסופי אשראי מתקדמים מבית נאייקס ריטייל

 • מסופי סליקת כרטיסי אשראי נוחים וקלים לתפעול
 • אבטחה גבוהה, תקן EMV, לסליקה בטוחה 
 • אפשרויות תשלום מגוונות שמאפשרות לבעל העסק לממש כל פוטנציאל מכירה

הפתרונות שנאייקס ריטייל מעמידה לרשות לקוחותיה בתחום מסופי סליקת כרטיסי אשראי מיועדים לקופות רושמות ממוחשבות. הם עומדים בתקני אבטחה מתקדמים של בנק ישראל ומאפשרים חיוב לקוח באמצעות כל סוגי כרטיסי האשראי הקיימים בארץ ובעולם, לרבות תמיכה בחתימה דיגיטלית, תשלום מהנייד באמצעות אפליקציות תשלומים ועוד.

בהתאם לצורכי העסק ניתן לבחור גם במסופי אשראי ניידים, שמגיעים יחד עם נותן השירות כדי לאפשר את חיוב הלקוח במועד קבלת השירות.

מה מבדיל את מערכות הקופה ומסופי האשראי של נאייקס ריטייל?

מגוון מסופי סליקה מבית נאייקס ריטייל מותאמים באופן אינדיבידואלי לעסק ומאפשרים לבעל העסק ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת לניהול תשלומים מכל מקום ובכל עת בדרך הנוחה, הקלה, החכמה והמאובטחת ביותר שיש כיום באמצעות מערכת דינמית אחת.

על ידי שימוש במסופי אשראי אלו תהנו משקט נפשי, מתכונות הגנה ואבטחה מובנות ותגדילו את ההכנסות של העסק.

מכיוון שיותר ויותר צרכנים תלויים באפשרויות תשלום אחרות מלבד מזומנים, חשוב ביותר לעסקים בכל הגדלים להיות בעלי מסופי סליקה נוחים ואמינים שיכולים להתמודד עם צרכי התשלום המגוונים. 

מכונות כרטיסי האשראי של נאייקס ריטייל תומכות בכל אפשרויות התשלום הפופולריות ביותר, לרבות אפליקציות תשלומים, תשלום באמצעות שבב EMV ותשלום ללא מגע.

ללא השקעה מקדימה, אתם יכולים לשלם עבור כל אחד ממסופי הסליקה החזקים הללו מתוך תזרים המזומנים שלכם ולשמור על ההון החוזר ועל האשראי הזמין שלכם.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים  בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

  נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

  מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

  סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
  דילוג לתוכן