עמדת תשלום עצמית

עמדת שירות עצמי\ תשלום עצמי מבית נאייקס ריטייל

נאייקס ריטייל עמלה רבות על מנת לאפשר לכל בעל עסק ליהנות מקופות ממוחשבות עם טכנולוגיות מתקדמות שמתאימות לשינויים בהרגלי הצריכה של הקהל הרחב ולאופי השירות שניתן בכל סוג של עסק.

היתרון האדיר שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו הוא האפשרות להתאים את המכשירים שלנו באופן אינדיבידואלי לאופי הפעילות של העסק בהתאם לדרישות ולצרכים המשתנים, וכך לייעל את השירות של העסק, להגדיל את ההכנסות שלו, לחסוך עלויות כוח אדם ותפעול ועוד.

כך לדוגמה יכול לקוח להגיע אל בית העסק ולבצע רכישה מבלי להמתין לנציג שירות באמצעות עמדת תשלום עצמית או לבצע הזמנה באופן עצמאי דרך עמדת שירות עצמי ולהמתין שיקראו לו לקבלת ההזמנה שביצע.

המערכות שלנו מותאמות באופן אידאלי לקבלה ועיבוד של כרטיסי אשראי ובנק מודרניים מכל הסוגים באמצעות מיקרו- צ'יפ, כמו גם אמצעי תשלום חדשים שמתבצעים באמצעות אפליקציות תשלומים דרך הטלפונים הניידים.

על ההבדלים שבין המוצרים שלנו

עמדה בשירות עצמי מאפשרת ללקוח לחסוך את ההמתנה לנציג שירות על מנת לקחת ממנו את ההזמנה. זאת אומרת, שהוא יכול להיכנס לבית העסק ולהזמין את מה שהוא צריך, נציג שירות מקבל את הזמנתו ודואג להכין אותה עבורו. בקופה בשרות עצמי מתבצע תשלום בכל דרך שאינה קבלת כסף מזומן, לרבות אפליקציות תשלומים.

עמדה לקנייה עצמית, לעומת זאת, מאפשרת ללקוח להיכנס לבית העסק, לבחור את המוצרים שבהם הוא מעוניין ולבצע את החיוב עבורם. בעמדות קופה שירות עצמי בדרך כלל מותקנים גם משקל וסורק ברקודים, כך שהלקוח מבצע קנייה מפוקחת ובטוחה. 

לאילו עסקים מומלץ לרכוש את המוצרים הללו?

בדרך כלל עמדות שירות עצמי מאוד פופולריות בענף המזון, שם הלקוח יכול להרכיב על גבי הצג את המנות שהוא מעוניין בהן באופן מפורט ולבצע תשלום. מרגע שיגור ההזמנה, עובדי המטבח והבר עומלים להכנת המנות שהזמין הלקוח וכל שנשאר לו זה להמתין שיקראו בשמו לקבלת ההזמנה.

קופה בשירות עצמי נהוג להציב במגוון בתי עסק קמעונאיים כמו חנויות פרמה, סופרים ומינימרקטים, שם ניתן לצמצם באופן משמעותי את זמן ההמתנה לקופאית על ידי עמדות שמאפשרות ללקוח לבצע חיוב עבור המוצרים שרכש באופן עצמאי לחלוטין ובקלות רבה.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו *5046

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים    בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

    נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

    מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

    סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
    דילוג לתוכן