כל היתרונות של קופה רושמת עבור קמעונאים

חומרה ותוכנה בעלות נמוכה וביצועים גבוהים כמו גם שימוש נרחב יותר באפשרויות תשלום נרחבות הופכים כל מערכת קופה רושמת ניידת לאטרקטיבית במיוחד. עובדה זו תקפה במיוחד לעסקי הסיטונאות והקמעונאות, היופי והאפנה וכן למסעדות ועסקי המזון.

מערכות קופה רושמת ניידת מותאמות באופן אידאלי לקבלה עיבוד של כרטיסי אשראי ובנק מודרניים באמצעות מיקרו- צ'יפ, כמו גם אמצעי תשלום חדשים שמתבצעים באמצעות אפליקציות תשלומים דרך הטלפונים הניידים.

היתרונות של מערכת מזומנים ניידת לעסקים

 • המכירה מתבצעת באופן מהיר ומכל מקום בחנות. היא חוסכת ללקוחות את ההגעה לקופה, ומאפשרת לאיש המכירות להגיע עד ללקוח בכל רחבי החנות, לסייע ללקוח לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורו, להציע לו מוצרים נוספים ולבצע מכירה במקום.
 • מערכת קופה רושמת ניידת מספקת לבעל העסק ולצוות המכירות מידע רב נוסף, שמייעל את פעולת המכירה. היא מאפשרת לבדוק נתונים ומידע טכני אודות המוצרים, לענות באופן ישיר על שאלות הלקוח ולבחון זמינות של פריטים במלאי החנות באופן מיידי.
 • קופה רושמת מאפשרת להדפיס קבלות מכר וחשבוניות, ואף לשלוח אותן באמצעות דואר אלקטרוני, אם הלקוח חפץ בכך. בעל העסק יכול לתת ללקוח חשבוניות שמכילות מידע רב אודות הרכישה שביצע, כולל תיאור מוצרים מפורט ישירות לנייד, מה שמשדרג את חוויית הלקוח, גם לאחר שסיים את הרכישה.
 • בעזרת קופה ממוחשבת לעסק ניתן לאסוף בקלות מידע על קהל הלקוחות שביצע רכישה בחנות ולשמור בקבצי לקוח נתונים חיוניים כמו היסטוריית רכישות, ממוצע סכום הרכישות, הרגלי רכישה ועוד. כל המידע הזה חיוני במיוחד עבור מסעות פרסום, שיפור המכירות, ניהול מועדון הלקוחות ועוד.
 • מערכת קופה ניידת פועלת מהר יותר מקופה מסורתית. זה מתבטא בהזנת נתונים, הרשאת כרטיסי אשראי וכן בהדפסת הקבלה ללקוח.
 • קופה רושמת לעסק קטן הופכת את הנהלת החשבונות של העסק לפשוטה ויותר, והיא מצמצמת את הסיכוי לטעויות אנוש באופן משמעותי. כמו כן, ניתן לשחזר באמצעותה נתונים, כך שגם אם אבדה קבלה, ניתן להדפיס העתק בקלות ובמהירות.
 • הנתונים נשמרים באופן מאובטח ונשארים נגישים לבעל העסק בכל עת. ניתן לבצע באמצעות קופה ממוחשבת ניתוח מפורט של נתוני המכירות מידי יום, שבוע, חודש, רבעון ושנה.
 • מערכות קופה ממוחשבות מותאמות באופן אישי לתחום הפעילות של העסק ולנישה לה הוא משתייך. כך לדוגמה, קופה ממוחשבת למסעדה יכולה להכיל את תפריט המסעדה, לחלק את התשלום בין הסועדים השונים, כך שיוכלו לשלם באמצעות אפליקציות תשלומים ועוד.
 • מערכות קופה ניידות באייפד או בטאבלט חוסכות מקום בהשוואה למערכות נייחות.

למסעדנים זה משתלם במיוחד

מערכות ממוחשבות מפשטות את תהליכי ההזמנה במסעדות, מכיוון שהן מאפשרות לשגר הזמנות לקוח ישירות למטבח ולחסוך זמן המתנה ללקוח, שהנו קריטי בתחום ההסעדה.

פרט לכך, הן מאפשרות להפחית באופן משמעותי טעויות הקלדה, שיוצרות בלבול בעמדות ההכנה ועלולות לגרום לבזבוז של זמן ופרודוקטים, עבודה מאומצת לחינם של עובדי המסעדה ופגיעה בחוויית הלקוח.

בעזרת קופות ניידות נותני השירות במסעדה, שניגשים ללקוח, יכולים לתת מענה מדויק ומהיר עבור צרכים מיוחדים ושאלות לגבי אופן ההכנה של המנות, חומרי הגלם מהם הם מוכנים ועוד. כך ניתן לתת מענה גם למי שסובל מאלרגיות או רגישויות למזון ולהימנע מפגיעה, גם בשוגג.

חיוב הלקוח בעזרת קופה ניידת מתבצע מולו, כך שכרטיס האשראי שלו נשאר בטווח ראייתו, מה שמקנה לו ביטחון.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים  בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

  / 5.

  נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

  מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

  סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
  דילוג לתוכן