קופה רושמת

קופה רושמת היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בבית העסק שלך, מכיוון שהיא מאפשרת לך לגבות כסף באופן מסודר, חוקי ואפקטיבי.

קיימים סוגים שונים של קופות רושמות, ונהוג לבחור אותן בהתאם לאופי הפעילות והצרכים של העסק.

קופות רושמות הופכות את כל הפעילות השוטפת להרבה יותר קלה ומאורגנת.

קופות רושמות לעסקים ניידים

אם העסק שלכם נייד, ואתם מגיעים עד לבית הלקוח, באפשרותכם לרכוש קופה רושמת ניידת, שנמצאת על מסופון, ומאפשרת לכם לנוע ברחבי הארץ ולתעד את העסקה באופן מסודר וחוקי.

קופות רושמות ניידות משמשות נותני שירות ואנשי מכירות רבים, קבלנים, טכנאים, שליחים ועוד.

היתרונות של קופה רושמת ניידת לעסקים

1 המכירה מתבצעת באופן מהיר ומכל מקום בחנות. היא חוסכת ללקוחות את ההגעה לקופה, ומאפשרת לאיש המכירות להגיע עד ללקוח בכל רחבי החנות, לסייע ללקוח לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורו, להציע לו מוצרים נוספים ולבצע מכירה במקום.
2 מערכת קופה רושמת ניידת מספקת לבעל העסק ולצוות המכירות מידע רב נוסף, שמייעל את פעולת המכירה. היא מאפשרת לבדוק נתונים ומידע טכני אודות המוצרים, לענות באופן ישיר על שאלות הלקוח ולבחון זמינות של פריטים במלאי החנות באופן מיידי.
3 קופה רושמת מאפשרת להדפיס קבלות מכר וחשבוניות, ואף לשלוח אותן באמצעות דואר אלקטרוני, אם הלקוח חפץ בכך. בעל העסק יכול לתת ללקוח חשבוניות שמכילות מידע רב אודות הרכישה שביצע, כולל תיאור מוצרים מפורט ישירות לנייד, מה שמשדרג את חוויית הלקוח, גם לאחר שסיים את הרכישה.
4 ניתן לאסוף בקלות מידע על קהל הלקוחות שביצע רכישה בחנות ולשמור בקבצי לקוח נתונים חיוניים כמו היסטוריית רכישות, ממוצע סכום הרכישות, הרגלי רכישה ועוד. כל המידע הזה חיוני במיוחד עבור מסעות פרסום, שיפור המכירות, ניהול מועדון הלקוחות ועוד.
5 מערכת קופה ניידת פועלת מהר יותר מקופה מסורתית. זה מתבטא בהזנת נתונים, הרשאת כרטיסי אשראי וכן בהדפסת הקבלה ללקוח.
6 קופה רושמת לעסק קטן הופכת את הנהלת החשבונות של העסק לפשוטה ויותר, והיא מצמצמת את הסיכוי לטעויות אנוש באופן משמעותי. כמו כן, ניתן לשחזר באמצעותה נתונים, כך שגם אם אבדה קבלה, ניתן להדפיס העתק בקלות ובמהירות.
7 הנתונים נשמרים באופן מאובטח ונשארים נגישים לבעל העסק בכל עת. ניתן לבצע באמצעות קופה רושמת ניתוח מפורט של נתוני המכירות מידי יום, שבוע, חודש, רבעון ושנה.
8 מערכות קופה ממוחשבות מותאמות באופן אישי לתחום הפעילות של העסק ולנישה לה הוא משתייך. כך לדוגמה, קופה רושמת למסעדה יכולה להכיל את תפריט המסעדה, לחלק את התשלום בין הסועדים השונים, כך שיוכלו לשלם באמצעות אפליקציות תשלומים ועוד.
9 מערכות קופה ניידות באייפד או בטאבלט חוסכות מקום בהשוואה למערכות נייחות.

הקופה הרושמת המתקדמת שלנו Retail One

קופות רושמות שמנהלות לכם את העסק

כיום ניתן לרכוש קופה רושמת חכמה, המאפשרת לבצע מגוון פעולות חכמות שמיעלות את ניהול העסק על ידי הפקת דו"חות ניהוליים, שמבטיחים שליטה גדולה יותר על מכירות העסק, ניהול פריטים ומחירי פריטים, כולל מבצעים, הנחות, קופונים ושוברים, ניהול מלאי בחנות ובמחסן, ניהול עובדים, נוכחות, ניהול מועדון לקוחות והתחברות למועדונים חיצוניים.

נפוץ לראות קופות ממוחשבות במסעדות ובבתי קפה וכן חנויות שמחזיקות מלאי רחב של מוצרים, באמצעות מערכת ממוחשבת מצליחים לעקוב אחר מלאי החנות, לנהל דו"חות מכירה ולהבטיח שליטה בפעילות העסקית של העסק.

קופה רושמת מבטיחה לבעל העסק שליטה על כל פעולות המכירה בעסק, ולכן יעילה במיוחד בעסקים בהם יש כמות גדולה של עובדים שרשאים לגבות כסף מהלקוח.

גם רשתות השיווק והפארמה משלבות בהצלחה קופות ממוחשבות, שמאפשרות ללקוח לבצע את הגבייה בעד הרכישה שלו באופן עצמאי באמצעות פעולות פשוטות, שמוצגות באופן ברור ונגיש. קופות מסוג זה מאפשרות לבעל העסק לתת שירות מהיר, לצמצם באופן משמעותי תורים ארוכים ואך לחסוך בכוח אדם.

הקופות הרושמות הממוחשבות הן לא פחות מחנות ממוחשבת, שמאפשרת ללקוח לבחור מוצרים ולבצע רכישה ללא תיווך של אדם נוסף. בעידן המודרני בו כולם רוצים את הכל מהר יותר, הן מבטיחות שירות טוב יותר ללקוח וחיסכון משמעותי לבעל העסק. לצוות העובדים נותר רק לספק את המוצר שביקש הלקוח.

יתרונות הקופות הרושמות שלנו

 • ניהול כל הפן הלוגיסטי של העסק- ניהול מלאי, ברקודים, פתקי החלפה, שוברים וזיכויים והזמנות רכש.
 •  ניהול צוות העובדים- ניהול משמרות ושעות עבודה, מעקב אחר פעילות וניתוח נתוני מכירות.
 • ניהול מועדון לקוחות- ניהול מבצעים, מתנות, שוברים ופעילויות מיוחדות למועדון הלקוחות של העסק.
 • תמיכה במועדונים שונים כמו מועדון חבר וקרנות השוטרים.
 •  התאמות אינדיבידואליות לכל סוגי העסקים בהתאם לאופי פעילותם והיקפה.

שאלות נפוצות

מה זה קופה רושמת?

קופה המאפשרת לרשום ולתעד את כלל הפעילות החשבונאית של העסק

איך בוחרים קופה רושמת?

יש לבחור את הקופה הרושמת לפי סוג העסק שלכם, נאייקס מציעה קופות רושמות שמתאימות למגוון של עסקים מפיצוציות עד לדוכני מכירה בקניונים. צרו קשר לפרטים נוספים על מנת שנתאים לכם את הקופה הטובה ביותר עבורכם

אילו פעולות ניתנות לביצוע באמצעות קופה רושמת ממוחשבת?

קבלת תשלומים במזומן, באשראי, בצ'קים או בשוברים. תיעוד פעולות מכירה והכנסות והפקת שוברי מכירה על פי הנדרש בחוק .ייצור דו"ח סיכום בסוף יום פעילות (דוח Z). הפקת דוחות מכירה בהתאם לתקבולים של בית העסק.

איך מאפסים קופה רושמת?

תהליך האיפוס קורה שעושים דוח סוף משמרת

איזה יתרונות יש לקופה הרושמת הניידת שלנו nova 55?

-מתאימה לנשיאה
-היסטוריה מלאה של כל העסקאות שבוצעו מהעסקה הראשונה.
-מציגה אינפורמציה על מבצעים, הנחות והחזרים.
-ביצוע תשלום והדפסת קבלה במקום.
-חומרה ותוכנה בעלות נמוכה וביצועים גבוהים
-מתאימות באופן אידאלי לקבלה ועיבוד של כרטיסי אשראי ובנק מודרניים באמצעות מיקרו- צ'יפ

אני בעל מסעדה, האם משתלם לי לקנות את הקופה הרושמת שלכם?

מערכות ממוחשבות מפשטות את תהליכי ההזמנה במסעדות, מכיוון שהן מאפשרות לשגר הזמנות לקוח ישירות למטבח ולחסוך זמן המתנה ללקוח. בנוסף הן מאפשרות להפחית באופן משמעותי טעויות הקלדה.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים  בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

  / 5.

  נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

  מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

  חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

  סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
  דילוג לתוכן