קופה רושמת לעסק קטן

לעסק קמעונאי צרכים ייחודיים, ועבור בעליו של עסק קמעונאי מכל סוג, שמירה על שליטה היא חלק חשוב ביותר בניהול ותפעול העסק.

השליטה של בעל העסק באה לידי ביטוי במספר היבטים ותחומים, החל משליטה במלאי החנות, דרך שליטה בפעילות העובדים ועד לשליטה בעסקאות שמתבצעות בבית העסק.

בעל עסק, באפשרותך לנהל את את החנות שלך באמצעות קופה רושמת לעסק קטן שמתאימה לאינספור סוגים של עסקים קמעונאיים בהתאמה אישית.

שיפור חוויית הקנייה והגדלת המכירות של העסק בעזרת קופה רושמת

כל לקוח מחפש תמיד את העסק שייתן לו את השירות הטוב, המהיר והיעיל ביותר. זה כולל את כל המרכיבים שבונים את חוויית הקנייה החל ממיזוג האוויר בחנות, דרך הריח שבאוויר, התאורה ומוזיקת הרקע, ועד לאופן ביצוע הרכישה והתשלום.

את חוויית הלקוח במעמד הרכישה וחיוב התשלום ניתן לשפר במגוון דרכים, ביניהן תורים קצרים, סליקה מהירה או חיוב בכל אמצעי תשלום שנוח ללקוח, כולל אפליקציות תשלומים.

ככל שחוויית הרכישה בעסק משופרת, כך הקונה מתעדף אותו על פני המתחרים שלו ברדיוס הגאוגרפי בו הוא נמצא, ואף מגדיל את כמות הרכישות שלו בעת הקנייה בחנות.

מסקנה- בעזרת קופה ממוחשבת מושכים יותר לקוחות לבית העסק, מגדילים את היקף המכירות ומספקים חוויית קנייה טובה יותר, מה שמשפר גם את תדמית העסק בקרב קהל הלקוחות.

קופה רושמת לעסק קטן מעניקה ללקוח ולבעל העסק ביטחון

לקוח שמקבל על גבי קבלה מסודרת את כל פרטי הרכישה שלו מרגיש שהוא שילם בעבור מה שלקח בצורה הוגנת. פרט לכך קופה חכמה לעסק, שמסוגלת לבצע עסקאות בטוחות במגוון אפשרויות תשלום מעניקה לו ביטחון, שהפרטים שהוא מוסר לצורך רכישה בחנות (מספר כרטיס אשראי וכדו') אינם חשופים ומאובטחים לחלוטין.

קופה רושמת לעסק קטן כוללת את כל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שמאפשרות לבצע סליקה בטוחה באמצעות חיבור מאובטח על פי התקן המחמיר ביותר של EMV, מה שמאפשר גם לעסקים קטנים לתת לכל לקוח את הביטחון הרב ביותר.

גם בעל העסק מרוויח ביטחון מעסקאות שמתבצעות באמצעות קופה ממוחשבת לעסק, שכן הוא יכול באמצעותה להגדיר הרשאות שונות לעובדים שונים, כך שלא כל עובד יכול לבצע כל פעולה, והכסף שנכנס ויוצא מבית העסק עובר דרך מי שמורשה לכך בלבד ובאמצעות כלי מתקדם וחכם שמבטיח דיוק, ארגון, סדר ומינימום טעויות אנוש.

ממשק נוח וקל בהתאמה אישית שמשתלב עם ממשקים נוספים

על ידי שימוש בממשק הנוח של הקופה הממוחשבת ניתן להתחבר לממשקים נוספים כמו מערכת הנהלת החשבונות של העסק, שעון הנוכחות של העובדים או המלאי של הרשת.

כל עסק קמעונאי בנוי באופן שונה במקצת, ולכן עבור כל בית עסק נדרשת התאמה אישית של קופה רושמת. קופות חכמות מאפשרות לבעל העסק להזין או לשנות את מלאי מוצרים בקופה, לצרף סורק ברקוד, להזין פרטי מוצר ומחירים ואף לקבל מידע באשר לכמות הזמינה של המוצר בחנות או במחסן.

פרט לכך, קופה ממוחשבת מאפשרת לבצע גם מגוון של תשלומים וחיובים כמו סליקת כרטיסי אשראי ללא מגע, תשלום באמצעות שובר או זיכוי ועוד.

לסיכום,

בעל עסק קמעונאי קטן, הגיע הזמן לחשוב בגדול, ולהכניס קופה רושמת חכמה לעסק שלך.

בין אם בבעלותך סניף אחד או רשת של חנויות קמעונאות, קופה חכמה בבית העסק תעניק לך מגוון פתרונות יעילים לבעיות ואתגרים שצצים באופן שוטף בעסק.

קופה רושמת שמספקת לך דוחות מסודרים, מתחברת לממשקים שונים ומאפשרת לך לשלוט מרחוק, אפילו מהנייד, בפונקציות שונות בעסק שלך חוסכת לך הרבה זמן יקר, ומעניקה לך שקט נפשי.

חברת נאייקס מספקת קופות שונות לצרכים שונים ומעניקה שירות טכני ברמה הגבוהה ביותר, כדי להבטיח לך פעילות רציפה ושוטפת בבית העסק.

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים  בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

  / 5.

  נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

  מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

  חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

  סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
  דילוג לתוכן