להגדיל את מחזוריות העסק על ידי הרחבת אופציות התשלום ואפשרויות הסליקה

כל עסק שואף להגדיל את מחזור העסקאות שלו, ובאופן אינסטינקטיבי מיד חושב על הגדלת תקציב השיווק, פנייה לפלטפורמות שיווק נוספות והרחבה של קהלי היעד אליהם העסק פונה.

אלא שכל אלו מצריכים מבעל העסק בניית תשתית, שתאפשר לו למקסם את הפוטנציאל העסקי של העסק ולנצל מגוון רחב, ככל שניתן, של עסקאות.

נאייקס ריטייל מציעה מגוון פתרונות לעסקים, שמאפשרים להם להרחיב את שיטות החיוב, הסליקה והתשלומים בעסק, ובכך להגדיל את הקהלים של העסק ולנצל מגוון עסקאות והזדמנויות עסקיות.

חיוב באמצעות קופה ניידת

קופה ניידת, כזו שמאפשרת לבעל העסק להתנתק מהמיקום הפיזי של החנות ולחייב לקוחות בכל מקום ובכל זמן יכולה להגדיל את מחזוריות העסק באופן משמעותי. במקום שהלקוח יגיע אל עמדת המכירה או לקופה, נציגי מכירות שמגיעים עד אליו יכולים לבצע עסקה "חמה" במקום ואף לקדם מכירות של מוצרים נוספים.

קופה רושמת ניידת קלה לנשיאה ומאפשרת לבצע תשלומים במגוון דרכים, ביניהם סליקה של כרטיסי אשראי, וכן תשלום באמצעות אפליקציות תשלומים. היא משרתת נפלא נציגי חברות שמוכרים שירותים ומוצרים בדוכנים ושווקים, בשיטת door to door וכן אנשי מקצוע שמגיעים לבית הלקוח, כמו חשמלאים, שיפוצניקים, טכנאים וכו'.

חיוב באמצעות עמדת תשלום עצמית

עמדת תשלום עצמית מעודדת רכישה מזדמנת בקרב לקוחות, שלא מעוניינים לעמוד בתור לקופאית ורוצים לבצע רכישה מהירה. כיום נפוץ לראות עמדות מסוג זה בחנויות הפארמה ובסופרים, אך הן עשויות להועיל לכל עסק קמעונאי, כולל עסק שמוכר מוצרים באמצעות ברקודים או במשקל. על ידי סריקה של הברקוד או בחירת המוצר בצג המחשב נעשה חישוב של המוצרים שהקונה רוכש, והוא מבצע את התשלום באופן עצמאי באמצעות כרטיס האשראי בקלות ובמהירות.

חיוב באמצעות אפליקציות תשלומים

אפליקציות תשלומים הפכו להיות מאוד פופולריים, שכן הן מאפשרות לכל אחד לבצע חיובים מבלי לסחוב את הארנק, לספור את המטבעות, ואפילו מבלי לראות את נותן השירות.

אפשר לומר שכל עסק יכול להניב תועלת רבה מאפליקציות התשלומים, מכיוון שהן מסייעות גם במקרים שהלקוח תקוע בלי מזומן, כאשר כרטיס האשראי מסורב, כאשר הלקוח נכנס לרכוש בספונטניות וכאשר הוא מעוניין להעביר תשלום עבור שירות שקיבל מרחוק.

פרילנסרים מכל תחום נעזרים כיום באפליקציות התשלומים, שמאפשרות להם לתת שירות לכל דורש, מכל מקום ברחבי הארץ באמצעות הטלפון הנייד בלבד. העסקאות שמבוצעות באמצעות אפליקציות התשלומים בטוחות לגמרי ויעילות מאוד.

הגדלת קהל היעד ומספר הלקוחות של העסק

על ידי בניית תשתית התשלומים הנכונה, כל עסק יכול להגדיל את הקהלים אליהם הוא פונה ולהרחיב את קהל הלקוחות של העסק.

שינויים באורח החיים בעולם המערבי, קצב החיים הדינמי והמהיר ואילוצים שונים גורמים לשינויים בהרגלי הצריכה והתשלום. צרכנים שונים עשויים להעדיף אפשרויות תשלום שונות, ועצם הידיעה שעסק כזה או אחר מכבד את שיטת התשלום המועדפת על פני הצרכן, עשויה לגרום לו לרכוש מוצרים או שירותים דווקא שם. זה עניין של נוחות ושל התאמת העסקים לתרבות צריכה חדשה.

ככל שהעסק יטיב להתאים את עצמו לצרכים ולדרישות הצרכנים, כך הוא יצליח לתת להם מענה טוב יותר, יאפשר להם חווית קנייה טובה יותר ויקל על עצמו בשלב סגירת העסקאות, שכן ככל שיגדיל את אופציות התשלומים, כך יוכל לסגור עסקאות חמות במקום.

המשמעות של זה היא ניצול הזדמנויות עסקיות והגדלת כמות העסקאות שהעסק מבצע, כלומר, מחזור עסקי גדול יותר.

/ 5.

מאמרים נוספים
קופה רושמת

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בעולם העסקים, שכן היא תורמת בכל כך הרבה אספקטים בניהול העסק שלך. הפונקציות אותן מספקת קופה לעסק הן

קרא עוד »

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן