NOVA 45: מסופון סליקה חכם נייד מבוסס אנדרואיד

נהל את העסק שלך בפשטות מכף ידך: NOVA 45 הינו מסופון תשלומים חכם מבוסס אנדרואיד המהווה נקודת מכירה ניידת. מצויד בנראות חדשנית וממשק פשוט לתפעול,  המסופון מותאם לצרכי העסק ומאפשר קבלת כל סוגי התשלומים לצד ניהול קטלוג מוצרים, מבצעים, הנחות ומועדון לקוחות.

יתרונות מסופון NOVA 45

 • מסך מגע "4.5 המאפשר תפעול פשוט ואינטואטיבי
 • קבלת אמצעי תשלום מגוונים כולל דיגטליים: EMV, ללא מגע (NFC), קודי QR, מזומנים ועוד
 • קבלת תובנות עסקיות לטובת הגדלת מכירה ויצירת חווית שירות מתקדמת
 • יכול לשמש כקופה משנית לקיצור תורים וכן כגיבוי בתקלות חשמל ותקשורת
 • הנפקת קבלה דיגיטלית

לאילו עסקים מתאים מסופון NOVA 45?

 • עסקים קטנים ובינוניים
 • נותני שירות עצמאיים
 • עמדות זמניות וירידים

מסופון זה הרבה מעבר לתשלומים

המסופון אומנם משרת לקבלת התשלומים, אך מלבד כך מכיל פונקציות רבות נוספות, אשר משפרות את התפקוד היומיומי של החנות, תורמת לחווית הקנייה של הלקוח ומאפשרות לבעל העסק לנהל ולקבל מידע מהמסופון עצמו.

חסכון בשטח התצוגה על רצפת המכירה- דלפק הקופה הרחב תופס שטח רצפה יקר, לעומת מסופון שהינו קטן ונייד. המעבר למסופון מאפשר לבעל העסק לנצל את המקום שהתפנה לתצוגת מוצרים, קידום מוצרים במבצע, מיקוד על מוצרים חדשים וכל רעיון נוסף שרצית להציג ולא היה מקום עבורו.

גיבוי בכל מצב– תקלות תקשורת וחשמל אינן גורם משבית עבור החנות, המסופונים עובדים על סוללה נטענת ויכולים להמשיך לעבוד 10 שעות עבודה רצופות.

לא עוצרים בגבולות החנות– המסופונים מותאמים לירידים ועמדות זמניות הדורשות פתרון לקבלת תשלומים. הודות לניידות ולאורך חיי הארוכים של הסוללה תוכלו לעשות בהם שימוש מחוץ לחנות ולחייב באמצעותם בכלל אמצעי התשלום, ולא רק במזומן.

חווית שירות מתקדמת– חווית הקנייה של הלקוח מורכבת ממכלול האינטרקציות שחווה הלקוח מרגע כניסתו לחנות: נראות החנות, טיב המוצרים והמגע עימם, האווירה בחנות, שירותיות ויחס המוכרנים, הליך החיוב והאריזה ועוד. באמצעות המסופונים ניתן לספק ללקוחות חווית שירות ייחודית הודות למידע שמאגד המסופון לדוגמת מבצעים ומלאי, כך שהמוכרן על ריצפת המכירה יכול לספק ללקוח את המידע הזה. בנוסף, הוא יכול לחייב אותו ברחבי החנות, מבלי להגיע לקופה הראשית ולעמוד בתור. בדרך הזו נוצרת חווית שירות אחרת, אשר תזכר לחיוב אצל הלקוחות ותחזיר אותם בקנייה הבאה.

ניהול החנות מכף היד-  המסופונים מספקים הרבה מעבר לתשלומים. תוכנת המסופון מותקנת כיישומון אנדרואיד על גבי המכשיר מתפקדת כקופה עשירה רבת פונקציונליות המותאמות לנקודת המכירה ומאפשרת ניהול קטלוג מוצרים ולקוחות תחת פלטפורמה אחת, גידול מכירות בעזרת מבצעים והנחות וממשק ניהול ודיווח המספק תובנות על נתוני המכירות.

ניתן להרחיב את שירותי הקופה למענה נרחב יותר בענן המספק שירותי קמעונאות מתקדמים לדוגמת ניהול אחיד של מוצרים, מכירות ומבצעים, ניהול מועדון לקוחות חכם, ניהול עובדים ותמריצים וכלי בקרה לגניבות.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו *5046 או צרו קשר כאן

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים  בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

  / 5.

  נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

  מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

  חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

  סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
  דילוג לתוכן