על השימוש במסופי אשראי ניידים ונייחים ומה ההבדל בינהם

השימוש בכסף מזומן הולך ונעשה נדיר יותר. המגמה ההולך וגוברת של הרכישה בחנויות דיגיטליות הופכת את השימוש באשראי לנפוץ מאי פעם וגם בחנויות הפיזיות, השימוש באשראי הוא נרחב מאוד. כדי שנוכל לספק ללקוחות שלנו את אמצעי התשלום החשוב הזה, נזדקק למסופי אשראי שיאפשרו לנו לבצע סליקה מול חברת האשראי.
מהו אותו מסוף סליקת כרטיסי אשראי, באילו אופנים ניתן לעשות בו שימוש ומהיכן נשיג אותו? כאן ננסה להשיב על כל השאלות הללו ולהנחות אותך בצעדים הראשונים.

אז מהם בעצם מסופי אשראי?

כדי להתחיל להציע ללקוחותיך לשלם באשראי, עלינו להגיע להסדר מול חברת אשראי, או לכל פחות מול שירות סליקה שעובד מול חברות האשראי. עבור כל עסקה שתבוצע בעסק שלך באשראי, תחייב חברת האשראי עמלת סליקה שתיקבע בהסדר ביניכם. מסופי אשראי משמשים לביצוע החיוב ומסופקים על ידי חברת הסליקה או האשראי.

קיימים שני סוגים עיקריים של מסופים פיזיים:


מסופי אשראי ניידים

מסופים קומפקטיים וקלים לשינוע ותפעול שניתן לקחת גם לאירועים בשטח כמו קופות כרטיסים, דוכני מכירות ואפילו לחיוב לקוחות מסעדות ישר בשולחן.

מה המסופון שמתאים לך?


מסופי אשראי נייחים

אלו מסופי אשראי קלאסיים שבוודאי יצא לך לראות לא מעט בבתי עסק. הם עשויים לעמוד כמשיר עצמאי או להוות חלק מקופה ממוחשבת המשמשת את העסק. דרך המסוף, "מגוהץ" כרטיס האשראי ונעשה חיוב.


שימוש בתוכנות סליקה

פתרון נוסף הוא שימוש בתוכנות סליקה. באמצעותו ניתן לחייב את הלקוחות גם בפלטפורמות הדיגיטליות שלך ולאפשר ללקוח לשלם באפליקציות ייעודיות. התוכנה משמשת כמסוף סליקת אשראי לכל דבר ועניין ללא כל צורך במסופים נייחים פיזיים.


אז מהו הפתרון האידיאלי לעסק שלי?

כדי לבחור בין מסופי אשראי נייחים ובין מסופים ניידים, או בין מכשיר עצמאי, פתרון תוכנה או שימוש בקופה ממוחשבת לעסק, חשוב שנלמד היטב את צרכי העסק שלנו.
• מסופים נייחים, למשל, הוא פתרון זול ופשוט ואידיאלי לעסקים שאינם זקוקים לפתרון נייד. המכשיר פשוט וקל לתפעול וניתן לשלבו בקופה ממוחשבת לעסק אם אנו עושים שימוש בפתרון הזה, או להשתמש במכשיר קטן ועצמאי לצד הקופה הרושמת הפשוטה שלנו.
• מכשירים ניידים נעדיף לרכוש כשאנו מבצעים חיובים גם מחוץ לבית העסק או אם העובדים שלנו יוצאים לשטח. שירותי משלוחים, למשל, עושים שימוש נרחב במסופי אשראי מסוג זה.
• ישנן פלטפורמות דיגיטליות רבות שיספקו עבורך את הפתרון שיאפשר לך לחייב לקוחות בקליק.
• במידה ולעסק יש אתר מסחר, אנו ממליצים על פתרון של סליקה באינטרנט אשר יחבר את כל המכירות באתר ביחד עם הקופה של העסק ונתוני המכירות, דוחות וכל הנתונים החשובים יועברו בצורה מקצועית וחדה לבעל העסק.

ככל שהעסק שלך מספק שירות פיזי מול לקוחות, השימוש במסופי אשראי הוא הכרחי ומקל על נוחות הרכישה של לקוחותיך. נשמח לסייע לך לקבל את המענה המדויק ביותר לעסק שלך. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידכם. יש לנו מומחיות, ניסיון בתחום, המון לקוחות מרוצים והשירות אצלנו הוא מעל הכל ועל כן אנחנו בטוחים שאם תבחרו בנו, אתם רק תרוויחו מכל הבחינות.

/ 5.

מאמרים נוספים
קופה רושמת

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בעולם העסקים, שכן היא תורמת בכל כך הרבה אספקטים בניהול העסק שלך. הפונקציות אותן מספקת קופה לעסק הן

קרא עוד »

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן