טיפים להתאמה אישית של מסופי סליקת אשראי לעסק שלך

עבור בעל עסק שרוצה לכבד תשלומים בכרטיסי אשראי, מסופי סליקת אשראי הם ציוד חובה, אך בין המסופים השונים קיימים הבדלים מהותיים, שנועדו לשרת מטרות, צרכים ואינטרסים שונים.

על מנת להגדיל את כמות העסקאות בעסק, לתת מענה יעיל ומהיר לקהל הלקוחות ולהבטיח ששום עסקה לא מתפספסת, כדאי להתאים מסופי אשראי באופן אופטימלי לסוג העסק, אופי הפעילות שלו ואופן ביצוע העסקאות שנעשות בו.

להלן 5 טיפים לבחירת מסופי אשראי לעסק שלך:

עיבוד מהיר ואמין

אף אחד לא צריך להתעכב ולהמתין למעבד נתונים עצלן. החשיבות של עסקאות מהירות מוכרת בכל בית עסק, ולכן חשוב לרכוש מסופי סליקת אשראי שמסוגלים לגבות את הפעילות העסקית באופן מהיר וחלק.

תכונות אבטחה

כל בעל עסק חייב לבחון את אמצעי המיגון וההגנה שלו, ולא די בבדיקת תעודה מזהה של בעל הכרטיס בעת ביצוע התשלום. בעזרת מסופי סליקת אשראי שמחייבים כרטיסים עם PIN EMV, המעודכן בתקני האבטחה הגבוהים ביותר שקיימים כיום בתחום מסופי האשראי, ניתן להבטיח עסקאות בטוחות, הן עבור הלקוח והן עבור בעל העסק.

עיצוב אינטואיטיבי ומועיל

מסוף סליקת אשראי חייב להיות מתוכנן לנוחות מרבית בעת השימוש. התצוגה והמקלדת צריכים להבטיח ריאות קלה וברורה, דלת הנייר צריכה להקל על מילוי גלילי הנייר, חיוני למקם את המסוף באופן בטוח שיבטיח תנועה חופשית וחלקה של נציד השירות והלקוחות בעמדת התשלום וכן הלאה. בחירות מתאימות על סמך השיקולים הללו יהפכו את התהליך היומיומי של קבלת התשלומים בבית העסק להרבה יותר נוח וחלק.

התאמה לאפשרויות תשלום נרחבות

סוגי עסקים שונים זקוקים לאפשרויות חיוב שונות. על ידי שילוב של סליקת אשראי דרך אפליקציות תשלומים או תשלום דרך הסמארטפון ללא סליקה פיזית של הכרטיס יאפשרו לבית העסק לכבד עסקאות רבות, להרוויח לקוחות מזדמנים ולהתאים את עצמו להרגלי הצריכה המשתנים של קהלי היעד שלו.

מסופי סליקת אשראי שמותאמים לסוג השירות של העסק

בהתאם לאופי הפעילות של העסק ניתן להתאים את מסוף הסליקה. כך לדוגמה, עבור טכנאים שמגיעים עד לבית הלקוח, מסופי אשראי ניידים עשויים להיות מועילים, שכן ניתן לשאת אותם לכל מקום ולהגיע עמם עד לבית הלקוח. בין סוגי העסקים שנכון להם להשתמש במסופים מסוג זה נמנים משאיות אוכל ודוכני מזון, עסקים שנעים בדרכים כמו דוכנים בשווקים, תערוכות ופסטיבלים, אנשי מקצוע כמו אינסטלטורים וחשמלאים ועוד. לעומת זאת, רשתות שיווק רבות מוצאות בעמדות סליקה בשירות עצמי יתרון אדיר, שכן הן חוסכות בכוח אדם, ומאפשרות ללקוח לבצע את החיוב מבלי להמתין לקופאית שתתפנה אליו.

בהקשר זה נציין גם מסופי סליקת אשראי עם תוכנת קופה ממוחשבת שמותאמת לשירותים ולמוצרים שהעסק מספק, ומאפשרת לנהל את מלאי העסק, ההזמנות, העובדים והעסקאות ביעילות רבה יותר.

/ 5.

מאמרים נוספים
קופה רושמת

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בעולם העסקים, שכן היא תורמת בכל כך הרבה אספקטים בניהול העסק שלך. הפונקציות אותן מספקת קופה לעסק הן

קרא עוד »

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן