בעלי עסק קמעונאי קטן? הגיע הזמן להתקדם – סליקה באינטרנט לעסקים קטנים

בעלי עסק קמעונאי קטן? הגיע הזמן להעביר את העסק שלך לאונליין ולהתחיל למכור מבלי להיות נוכח בחנות הפיזית! 

כשהעסק שלכם פעיל אונליין אתם יכולים להמשיך למכור גם כשאינכם נוכחים בחנות. זה אומר, שאתם מבצעים עסקאות על ידי סליקה באינטרנט וההכנסות שלכם גדלות- המכירות לא עוצרות, גם כשאתם בחופשה, גם כשאתם בחופשת מחלה וגם כשמכריזים על סגר בגלל התפשטות וירוס הקורונה.

הדבר הכי מדהים בכל זה הוא שכל מה שאתם צריכים זה אתר אינטרנט וקופה ממוחשבת לעסק. את שניהם סביר להניח שכבר יש לכם, ואם לא, אין זמן טוב יותר מעכשיו.

חברת נאייקס ריטייל מציעה מגוון קופות ממוחשבות מתקדמות לעסקים לניהול יעיל, חסכוני וחכם מהמתקדמות בעולם. אינספור עסקים כבר עובדים עם הקופות שלנו ומרוויחים מגוון יתרונות אדיר למערך העסקי, לניהול ולתפעול העסק.

האם המעבר למכירה אונליין הוא תוצאה של המשבר העולמי?

האפשרות לבצע סליקה באינטרנט לעסקים קטנים לא נולדה בעקבות המשבר העולמי, ועסקים קמעונאיים רבים עברו למסחר אונליין לקראת שנת 2020 מתוך ההבנה, שקופה ממוחשבת לעסק לא רק מקלה על ניהול העסק והמלאי, אלא מאפשרת לשנות את כל אופי הפעילות העסקית, להגיע לקהל רחב שאינו מגביל את העסק למיקום הגאוגרפי שלו ולנטרל גורמים שונים שמשפיעים על גודל הפעילות בעסק כמו מזג אוויר, ניידות של הלקוח ועוד. מותגים שהשכילו לעשות זאת זוכים להצלחה, בעיקר בגלל שהרגלי הרכישה של הצרכנים השתנו, והם פשוט מעדיפים לרכוש מוצרים מהבית כשהם מתמודדים עם נדודי השינה בלילה או בזמן שהם שותים את כוס הקפה לפני היציאה ליום העבודה.

היתרונות של עסק אינטרנטי

המעבר לחנות אונליין מציע מגוון יתרונות לבעל העסק:

  1. עבודה מרחוק- על ידי ניהול מערך המכירות מרחוק אתם יכולים להרשות לעצמכם לצמצם את כמות העובדים בעסק הפיזי ולהעסיק את העובדים שלכם במתכונות של עבודה מהבית. כשהמכירות מתנהלות מרחוק וסליקת כרטיסי אשראי מתבצעת אונליין אתם לא צריכים עובד שיעניק ללקוח שירות במרחבי העסק, ויכולים להכשיר כל עובד לתת מענה ושירות טלפוני מבלי להדפיס כרטיס בבית העסק.
  2. ניהול מלאי- על ידי מכירה מקוונת ניתן לבחון את מלאי החנות בכל רגע נתון. כפי שהמכירה מתבצעת אונליין, כך גם ניהול האספקה של החנות, הספקים וכדו'. בדרך זו קל מאוד לבחון מה הפריטים הנמכרים ביותר, אילו מידות חסרות, מה הצבעים שיש לחדש במלאי ועוד. כל זאת מתאפשר על ידי מערכת לניהול מלאי, שגם מציגה את הנתונים בזמן אמת, וגם מאפשרת לנהל את מלאי החנות מכל מקום בכל עת.
  3. שיווק נאמנות- עסק שעובד אונליין יכול לעקוב אחר לקוחות חוזרים, לבחון את הרגלי הרכישה שלהם ולהציע להם מוצרים או מבצעים שמותאמים להם באופן ספציפי. בדרך זו ניתן גם לחזק את הקשר שבין הלקוח למותג וגם לשמור על נאמנות הלקוח, שנהנה מהחיזור שמשרת את שני הצדדים בצורה מיטבית.
  4. מכירה ללא מזומן- על ידי מסופי אשראי שמותקנים בקופת העסק ניתן לבצע עסקאות בכל עת ללא התעסקות במזומנים. סליקה באינטרנט לעסקים קטנים מאפשרת לבצע חיובים באמצעות כל כרטיס אשראי ובמגוון מטבעות לפי בקשת הלקוח, מה שמאפשר לכל עסק להרוויח יותר על ידי הגדלת קהלי היעד והלקוחות הפוטנציאליים של העסק.
  5. קבלת לידים חמים ולקוחות שמוכנים לבצע רכישה בכל עת- סליקה באינטרנט לעסקים קטנים גורמת למערך המכירות לגדול הודות למענה זמין ללקוח. מרבית הצרכנים מחפשים היום שירותים, מוצרים ומידע אונליין. על ידי מכירה מקוונת ושירותי סליקה באינטרנט תופסים את הלקוחות כשהם חמים לצורך ביצוע רכישה ולא מפספסים אותם למתחרים שמוצגים על המסך הקטן במרחק לחיצת כפתור בלבד.

רוצים לדעת יותר? בחברתנו מעניקים שירותי ייעוץ והתאמה אישית לעסקים. אנו מזמינים אתכם להכיר את הקופות שלנו ולהרוויח יותר. צרו קשר ונציגינו ישמחו לסייע לכם לעבור למכירה אונליין עוד היום.

/ 5.

מאמרים נוספים
קופה רושמת

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בעולם העסקים, שכן היא תורמת בכל כך הרבה אספקטים בניהול העסק שלך. הפונקציות אותן מספקת קופה לעסק הן

קרא עוד »

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן