קבלו את הקופות החכמות של נאייקס ריטייל שיעשו לכם את חיי סליקת כרטיסי האשראי

קופות ממוחשבות כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מהציוד הבסיסי שרוכשים עבור עסק קטן. בין אם מדובר במינימקרט שכונתי, חנות אופנה במרכז בילוי או מסעדת גורמה, היתרונות האדירים שקופה ממוחשבת מכניסה לעסק מבטיחים החזר השקעה מהיר הודות לתפעול קל יותר של העסק, ניהול יעיל ופשוט יותר ועוד מגוון פונקציות שחוסכות לבעל העסק כסף וזמן והופכים את חווית הרכישה של הלקוח להרבה יותר קלילה ומהנה.

נאייקס ריטייל, ממובילות הענף בזירה הבינלאומית, ממשיכה לחדש ולעזור לעסקים קטנים להתקדם ולהצליח ברמה העסקית בעזרת קופות מתקדמות, שמעניקות מגוון פתרונות לצרכים השונים של עסקים מתחומי פעילות שונים, והכל נעשה בהתאמה אישית לצרכים האינדיבידואליים של העסק, לאופי הפעילות שלו ולהיקפה.

קבלו את הקופות החכמות של נאייקס ריטייל שיעשו לכם את חיי הסליקה להרבה יותר קלים עם בטחון ושקט נפשי:

קופה ממוחשבת לעסק היא חדשות האתמול, אבל קופה ממוחשבת עם אפשרויות סליקה מתקדמות שמבטיחות לבעל העסק לקבל תשלום באמצעות אמצעי תשלום מתקדמים זה נושא היום.

להלן יתרונות הסליקה שמעניקות הקופות החדישות של נאייקס ריטייל?

 • קופות ממוחשבות מבית נאייקס ריטייל חוסכת מבעל העסק להחזיק קופה רושמת לצד מכשיר אשראי לעסק, מכיוון שהן מבצעות את כל סוגי החיובים על גבי מסוף אחד.
 • בעזרת קופות ממוחשבת מבית נאייקס ריטיל סליקת כרטיסי אשראי מתבצעת בצורה בטוחה ומאובטחת. ניתן אף לחייב באמצעותן כרטיסי שבב EMV ללא מגע, שמבטיחים את הסליקה הבטוחה ביותר עם רמת האבטחה הגבוהה ביותר.
 • הקופות הממוחשבות של נאייקס ריטייל מסוגלות לקלוט תשלומים באמצעות אפליקציות תשלומים כמו פפר, סיבוס, תן ביס, ביט, גרופון ועוד.

3 קופות חכמות שמעניקות שפע של יתרונות לעסקים קטנים

עמדת הזמנה עצמית: קופה ממוחשבת שמאפשרת ללקוח לבצע הזמנה וחיוב באופן עצמאי עבור מוצרים ו/ או שירותים מבלי לחכות לשירות של קופאי או נציג שירות של העסק, מה שמקצר את התור לקופה ואפילו מאפשר לבצע הזמנות מבלי להיכנס לחנות. עמדות אלו משמשות בעיקר את ענף המזון והמסעדנות, אך מתאימים למגוון רחב של עסקים בהתאם לאופי הפעילות שלהם.

עמדת שירות עצמי: קופה ממוחשבת שחוסכת לבעל העסק כוח אדם, שכן היא מאפשרת הזמנה של מוצרים ושירותים וחיוב ללא ללא תיווך של צוות העובדים. להבדיל מעמדת ההזמנה, שבה הלקוח זקוק לשירות של העובדים בחנות (הכנת מנות בעסק מזון מהיר לדוגמה), כאן הלקוח יכול לבצע את כל תהליך הרכישה והגבייה ולצאת עם המוצרים שרכש ללא אינטראקציה עם עובדי החנות. על מנת להבטיח את המוצר המושלם עבור בית העסק, ניתן לצרף לעמדת השירות העצמי סורק ברקוד ומשקל. עמדת שירות עצמי מתאימה למגוון עסקים קטנים, ביניהם חנויות מכולת, ירקניות, חנויות פרמה ועוד.

קופה ניידת: קופה ניידת מאפשרת לבעל העסק לבצע עסקאות ולגבות תשלומים גם מחוץ לבית העסק, ולכן היא מתאימה לנותני שירותים שעובדים בשטח ומגיעים אל הלקוח, ביניהם טכנאים, שליחים, שיפוצניקים, חשמלאים, אינסטלטורים, סוכני מכירות ועוד. עבור מי שמבקש להשתמש בקופה הניידת בגבולות העסק, היא מאפשרת לבצע חיוב בכל מקום שבו הלקוח נמצא ברחבי החנות,

3 הקופות הללו מאפשרות לעסקים קטנים לבצע חיוב בכל אמצעי התשלום ומרחיבות את אפשרויות הסליקה לעסקים קטנים, כך שלא יפספסו אף לקוח פוטנציאלי.

היתרונות הנוספים שמציעות הקופות של נאייקס ריטייל

 • ניהול יעיל יותר של העסק- ניהול מלאי, ספקים ועובדים באופן מסודר, מאורגן ופשוט
 • תיעוד פיננסי מסודר ומאורגן, שמאפשר הפקת דו"חות בלחיצת כפתור
 • ניהול מועדון לקוחות
 • פיקוח על כל העסקאות שמתבצעות בעסק, כולל זיכויים, החזרות, שוברים ועוד
 • ממשק נוח, פשוט וקל לתפעול
 • הנפקה של קבלות מפורטות בהתאם לתיאורי פריט שמוזנים במערכת הממוחשבת
 • דיוק מרבי ומינימום טעויות אנוש
 • שיפור חוויית הקנייה של הלקוח
 • שיפור תדמית העסק

לסיכום,

הדינמיות בעולם העסקים מחייבת אותנו תמיד להיות עם היד על הדופק ולדבוק בכל מה שמקדם אותנו טכנולוגית, זאת על מנת להבטיח ללקוחות העסקים הקטנים שירות טוב יותר ולבעל העסק התייעלות עסקית שמובילה להצלחה עסקית.

עם מבחר אדיר של יתרונות הקופות של נאייקס ריטייל עומדים בחזית הבינלאומית של הקופות הממוחשבות ומציעות פתרונות מתקדמים שמבטיחים לכל עסק את ההתאמה המושלמת לצרכים שלו ולתחום הפעילות העסקית שלו.

רוצים להכיר את הקופות שלנו מקרוב? אלפי עסקים כבר עושים בהם שימוש בבית העסק ומחוץ לו. בואו להכיר אותנו מקרוב. חייגו 5046* או השאירו פרטים בתחתית.

מאמרים נוספים