פתחתם עסק חדש? מהן אפשרויות הסליקה שעומדות בפניכם?

פתחתם עסק חדש? מזל טוב! בין כל הלוגיסטיקות הכרוכות בלידת העסק, מגיע השלב בו עליכם לבחור את פתרון הסליקה, בהתאם לצרכים הייחודיים של העסק. 

לרוב בעלי עסקים קטנים אינם מודעים למגוון אפשרויות הסליקה העומדות לרשותם, המאפשרות לקבל את כל סוגי התשלום לרבות מזומן, אשראי, צ'קים וארנקים דיגיטליים. 

 במאמר זה נציג מגוון פתרונות סליקה לעסקים קטנים ונעמוד על יתרונותיהם של פתרונות אלו.

סוגי פתרונות סליקה לעסקים קטנים

פתרונות סליקה כגון מסופי סליקה, קופה ממוחשבת או קופה רושמת חכמה, עשויים להגדיל עבור כל עסק קטן את טווח הלקוחות. פתרונות אלו נחשבים לבטוחים יותר מצקים והם מקנים תחושה של איכות ואמינות לעסק. להלן נפרט אודות הסוגים השונים של אפשרויות הסליקה העומדות לרשותם של עסקים קטנים:

  • קופה ממוחשבת – קופה ממוחשבת כוללת למעשה את כל מה שצריך כדי לנהל את העסק ולהגדיל את נפח המכירות. בעזרת קופה ממוחשבת ניתן לנהל את הלוגיסטיקה של העסק, את העובדים ואת מועדון הלקוחות. פתרון זה גם מאפשר תמיכה בחנות אי-קומרס והוא מתאים לכל סוגי העסקים.
  • קופה רושמת ניידת – קופה מסוג זה מגיע עם מסוף זעיר מיוחד, אשר ניתן לשאתו בכל רחבי החנות. באופן זה כל איש מכירות יכול לפנות ישירות ללקוחותיו ולבצע עסקה חמה במקום, תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח. הקופה שומרת את היסטוריית הקניות של הלקוח, מציגה מידע על מבצעים ומאפשרת הדפסה של קבלות באופן מידי.
  • סליקה באינטרנט – עסקים קטנים רבים כבר גילו את היתרונות הגלומים בהקמה ותחזוקה של חנות אינטרנטית בנוסף לחנות הפיזית. סליקה באינטרנט מאפשרת להגדיל את נפח המכירות ולהגיע ללקוחות חדשים. בנוסף, הסליקה מתאפשרת 24 שעות במשך 7 ימים בשבוע, ואינה מוגבלת בשעות פתיחה או חופשים. 
  • מסופי סליקה – מסופי סליקה  מותאמים  לצרכים הייחודיים של כל עסק. מסופים אלו מאפשרים לבעל העסק לקבל את כל סוגי התשלומים ולחייב  כרטיסי אשראי בתקן  EMVעל פי תקני אבטחה מחמירים. מכל מקום ובכל זמן בקלות ובנוחות.
  • עמדות לשירות עצמי – עמדות אלו מאפשרות ללקוחות לבצע רכישות ולשלם באופן עצמאי. דינמיקה זו מאפשרת ללקוח לחסוך לעצמו את התורים הארוכים ולבעל היעסק לחסוך בכוח אדם, זמן וכסף. בעמוד תשלום- עמוד תשלום הנשלח בקישור לטלפון או למייל ומאפשר חיוב פשוט תוך הזנת פרטי האשראי, ללא צורך בקופה.
  • פתרונות סליקה בשיא קדמת הטכנולוגיה מבית נאייקס

חברת נאייקס הינה חברת פינטק ישראלית גלובלית המספקת פתרונות תשלום לעסקים החל מעצמאים וכלה בבעלי עסקים קטנים כגדולים. לנאייקס ניסיון רב בעבודה עם סוגי לקוחות מגוונים מכל העולם ומוצרי החברה זכו בפרסים יוקרתיים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם. 

חשיבותה של חוויית הקנייה במוצרי נאייקס

פתרונות הסליקה של נאייקס מספקים חווית שירות ללקוח ולמוכרן. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום. נשמח להתאים עבורכם את פתרון התשלום הנכון לעסק שלכם.

/ 5.

מאמרים נוספים
קופה רושמת

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בעולם העסקים, שכן היא תורמת בכל כך הרבה אספקטים בניהול העסק שלך. הפונקציות אותן מספקת קופה לעסק הן

קרא עוד »

קופה רושמת מדריך

אחד הפרמטרים החשובים ביותר להתנהלות נכונה ותקינה של עסק הוא עבודה פרודוקטיבית ויעליה ומעקב איכותי אחרי כל מה שקורה. אחת הדרכים הכי טובות לכך הינה

קרא עוד »

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן