קופה חכמה

חברת נאייקס ריטייל מתמחה בפיתוח קופות חכמות ומתקדמות לעסקים ובהתאמה אישית של קופות ממוחשבות לצרכים, לדרישות, לאופי הפעילות ולסוג הנישה שאליו משתייך העסק.

בשנים האחרונות הפכה הטכנולוגיה למהותית ומרכזית יותר בחיינו, כאשר חדשות לבקרים מופיעים ונכנסים שינויים חדשים לחיינו וכאלה אשר משנים כל שידענו אודות אורח החיים היום יומי שלנו. כאשר דוגמא פשוטה לכך ניתן לשאוב מן העובדה שכיום בחלקים גדולים מהעולם המודרני ניתן לשלם ללא מזומן כלל, ובאמצעות כלים ווירטואליים נפוצים שקיימים אצל כמעט כל אדם כיום, מציאות שלפני מספר שנים מועטות נחשבה למדע בדיוני או פנטזיה.

לכן, כחלק מהיערכות של בעלי עסקים לתמורות בהרגלי הצריכה והרכישה של הציבור הרחב, חשוב להצביע על גורם שלפעמים חומק מתחת לאף כאשר מדברים על הסתגלות למאפייני הלקוח – הצטיידות בקופה חכמה עבור העסק.

כלומר, בחירה בקופה חכמה ומודרנית היא כבר ממזמן לא בגדר המלצה או הגדלת ראש, אלא צעד מתבקש עבור כל עסק שמבקש לעמוד בקצב של הלקוחות שלו ולהשלים את המעבר למציאות הנוכחית של העשור השלישי של המאה ה- 21, כפי שמיד נדגים במאמר הקרוב.

מעקב אחר מלאי

בהמשך לכך, אחד היתרונות הבסיסיים ביותר שנלווים למעבר לקופה חכמה כקופה המרכזית שבה נעשה שימוש בעסק, הוא שהקופות הללו לרוב מבצעות מעקב אוטומטי אחר מצב המלאי של העסק עצמו.

רוצה לומר, כאשר הצטיידתם בקופה מתקדמת כדוגמת קופה חכמה, למעשה לא תאלצו עוד לרשום ולוודא את כמות המוצרים השונים שיש לכם בעסק – פשוט כי הקופה תוכל להוציא לכם פלט בכל רגע ועת שמאפשר לכם להבין בדיוק מה המצוי לעומת הרצוי.

קופה חכמה

הסקת מסקנות עסקיות מן המעלה הראשונה

בנוסף לכך, עוד היבט חשוב שנלווה לכלי כדוגמת קופה חכמה, הוא שבזכותה ניתן להסיק מסקנות חסרות תקדים אודות האסטרטגיה העסקית של העסק, כמו גם כיצד לטייב אותה ובהתאם לשפר את העסק עצמו. 

רוצה לומר, באמצעות פענוח ולמידה של כלל הדוחות השונים והנתונים שהקופה מייצרת בכל רגע – נתונים כמו זמני רכישה במהלך היום ו/או השבוע או החודש, כמו גם עלייה או ירידה בפופולאריות של מוצרים בהתאם לתנודות או התרחשותם של אירועים שגרתיים – עסק יכול להתחבר ללקוחות שלו ולקרוא את הצרכים שלהם בצורה טובה פי כמה מונים מאשר בעבר ולהתאים את עצמו לפיכך. 

דוגמה לכך ניתן לשאוב מעסקים שלאור הפלט שיוצא מקופות חכמות, מבצעים התאמה והזמנת מלאי עתידי כדי להימנע ממצב בו הם חסרי יכולת לתת שירות בתקופות חמות כדוגמת תקופות החגים או תקופות הקיץ ועונות מעבר. 

התשלום היום מצריך קופה חכמה 

כמו כן, כפי שציינו בראשית הדרך, כיום רבים יותר מאי פעם מסתמכים על אמצעי תשלום ווירטואליים על פני האמצעים הקלאסיים כדוגמת כסף מזומן ומוחשי ששימש את הציבור הרחב במאות השנים האחרונות. 

לכן, מעבר לקופה חכמה אשר יכולה לאפשר תשלום בטאצ' ומשלט רחוק, היא בגדר התאמה מתבקשת לרוח התקופה וכזו שבעתיד הלא רחוק סביר מאוד שלא יהיה ניתן להסתדר בלעדיה. לדוגמה, מבט חטוף לאשר מתבצע באירופה מספיק כדי לגלות לנו כיצד מתבצע מסחר במקומות אלו, כאשר קיימות כיום ערים מרכזיות רבות בעולם בהן למעשה אף אדם לא מסתובב עם מזומן, כמו גם כי רבים העסקים שמסרבים לקבלו. 

מהי הקופה החכמה שמתאימה לך?

קופות חכמות – לקבל הרבה יותר מהקופה שלך

יתרה מכך, קופה חכמה מהווה הרבה יותר ממקום לאחסן בו תשלום או לבצע בו עסקאות, כאשר רבות הקופות היום שמהוות מעין הכלאה בין מספר מכשירים לידי מוצר אחד שלם שנותן לעסק מעטפת רחבה יותר.

כלומר, כיום יש קופה חכמה שיכולה לשמש בתור משקל עבור סחורות כדוגמת פירות וירקות, כמו גם קופה שמהווה מעין עמדת תשלום עצמי, כאשר בזכותן ניתן לחסוך הן בכוח אדם והן במכשירים שבעבר היו דרושים על מנת לאפשר את העסקה. 

או במילים אחרות – קופה חכמה מייעלת את העסק שלך וחוסכת לך המון זמן וכסף שהיו דרושים בעבר כדי לקיים את הפעילות השגרתית שלו.

אל תישארו מאחור – הזמינו עוד היום גם לעסק שלכם קופה חכמה!

כמו שאפשר להבין מהכתוב לעיל, הצטיידות בקופה חכמה היא הכרחית וקרדינלית בעבור עסקים שמקיימים מעקב אחר מגוון מוצרים ושזקוקים להרבה אינפורמציה ובמהירות על מנת לקיים את פעילות העסק השגרתית.

כמו כן, המעבר למוצר כמו קופה חכמה הוא לא בגדר מותרות, כאשר לא רחוק היום שבו עסקים שלא יחזיקו בקופה שכזו – ימצאו את מלאכת ניהול העסק למורכבת וקשה במיוחד, לאור מגמת הטכנולוגיה העולמית ששוטפת את המערב בכלל וישראל בפרט.

לכן, אם גם אתם מעוניינים להפוך את העסק שלכם למתקדם ובהתאם לרוח התקופה – צרו קשר עוד היום כדי שנוכל לחזור גם אליכם עם הצעה אטרקטיבית לקופה חכמה, כזו שתכניס את העסק שלכם למאה ה- 21 ברגל ימין ובזרוע חזקה.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו *5046 או צרו קשר כאן

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים  בלחיצה על שליחה הנך מסכים/ה למדיניות שמירת הפרטיות.

  / 5.

  נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

  מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

  חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

  סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
  דילוג לתוכן