6 סיבות למה אתם חייבים קופה ממוחשבת למסעדה שלכם

מסעדה היא בין העסקים המורכבים והקשים ביותר לניהול ולתפעול, מכיוון שלהבדיל מחנות שמוכרת מוצרי מדף או מעסק שמעניק שירות כמו תיקונים למיניהם, במסעדה מרבית המוצרים מוכנים במקום, ברגע ההזמנה. כמו כן, על מנת שהלקוח יקבל את מה שהזמין ויהיה מרוצה, צריכים להיות תיאום ותזמון מושלמים בין הפלור והמטבח ובין מספר אנשי צוות מתחומי פעילות שונים- אירוח, שירות, קולינריה ועוד, לעומת עסקים אחרים בהם הלקוח מתנהל בדרך כלל מול נציג שירות 1 או שניים, שעשויים להיבדל זה מזה ברמה הניהולית

כמו כן, כמות הפרודוקטים, חומרי הגלם והמוצרים שנחוצים למסעדה גדולה ומכילה פריטים שונים ומגוונים, ולכן בעל העסק נדרש לעבוד מול הרבה מאוד ספקים, בהם הוא תלוי לצורך תפעול שוטף של העסק.

קופה ממוחשבת למסעדה יכולה להפוך את חיי המסעדן להרבה יותר קלים ופשוטים.

בעלי מסעדה? חולמים לפתוח עסק בתחום האירוע וההסעדה? הנה 6 סיבות שיוכיחו לכם למה אתם חייבים קופה ממוחשבת בעסק

1. קופה רושמת ממוחשבת מאפשרת לעקוב אחר המכירות של המלצרים במסעדה, לבחון את ממוצע ההזמנה לסועד ולקבל נתונים סטטיסטיים על המנות הנמכרות ביותר, העסקיות הכי מבוקשות ועוד. למעשה קופה ממוחשבת לעסק אוגרת את כל האינפורמציה שבעל העסק זקוק לה על מנת לבחון מה עובד יותר ומה פחות, איזה מלצר זקוק לחיזוק ועוד.

2. באמצעות קופה רושמת שמחוברת למחשב העסק ניתן להזין מנות שהלקוח מזמין, לבנות ארוחות עסקיות, דילים מיוחדים והטבות למועדון הלקוחות. שינוי של התפריט, הוספה של מנות חדשות וספיישלים או הורדת מנות מתבצעת בלחיצת כפתור ומשוגרת ישירות אל עמדות ההכנה- הפס הקר, הפס החם או בר המשקאות והקינוחים.

3. קופה ממוחשבת מאפשרת לבעל העסק להיפתח לפלח שוק מאוד גדול, שכולל את החברות הגדולות במשק, אלו שמעניקות לעובדיהם סבסוד על ארוחות הצהריים- סיבוס ותן ביס. קופה רושמת ממוחשבת מסוגלת לבצע תשלומים שמחייבים את בעל העסק באמצעות כרטיסי סליקה מיוחדים שמוענקים לעובדי החברות או באמצעות אפליקציות תשלומים מהנייד.

4. קופות ממוחשבות מסוגלות לבצע את כל סוגי החיובים על גבי מסוף אחד, כך שלקוחות המסעדה יכולים לשלם בכל דרך שיבחרו, לרבות סליקה של כרטיסי אשראי וסליקה בביט או ביתר אפליקציות התשלומים.

5. באמצעות קופה ממוחשבת ניתן להגדיר הרשאות שונות, כך שלכל בעל תפקיד במסעדה יהיו פונקציות שימושיות לצורך ביצוע התפקיד בצורה הטובה, היעילה והנוחה ביותר. על מנת להבטיח תפקוד יעיל, כל בעל תפקיד רשאי להשתמש בקופה לצורך הזמנת מנות, חיוב לקוח או ביטול מנה בהתאם להרשאות שהוגדרו עבורו בהתאמה אישית.

6. קופה ממוחשבת במסעדה מאפשרת לבעל העסק לקבל תמונה רחבה ומדויקת של המלאי שמצוי במסעדה. מרכיב זה הנו חיוני במיוחד עבור עסק מתחום המזון, מכיוון שלמרבית חומרי הגלם עמם הוא עובד יש תאריך תפוגה, ועל ידי ניהול המלאי של המסעדה באופן יעיל באמצעות קופה ממוחשבת הוא יכול להבטיח שיש לו את כל המלאי שלו הוא זקוק מצד אחד, ומצד שני שהוא לא מחזיק סחורה מיותרת שעלולה להתקלקל.

עמדות שירות עצמי בעסקי המזון המהיר

אף על פי, שמי שמגיע למסעדה מבקש ליהנות מחוויית השירות, בעסקי המזון המהיר אנשים מבקשים לקבל את המנה שלהם כמה שיותר מהר ועם מינימום תחנות מעבר. לשם כך, עסקי מזון שונים מאמצים קופות רושמות ממוחשבות בשירת עצמי, שבאמצעותן הלקוח יכול להזמין את המנות שהוא רוצה ואף לבצע את החיוב באופן עצמאי.

נאייקס ריטייל היא המובילה בתחום הקופות הרושמות בארץ ובעולם. הקופות הממוחשבות של נאייקס ריטייל מאפשרות ליהנות מכל היתרונות של קופה רושמת ממוחשבת בהתאמה אישית לעסק, כך שגם עבור מסעדת גורמה, גם עבור שיפודיה וגם עבור סושיה ניתן להתאים פונקציות בהתאם לתפריט של העסק, אופי הפעילות של המסעדה, צורכי הניהול והתפעול של המסעדן ועוד.

/ 5.

מאמרים נוספים

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן