facebook image

5 עובדות שלא ידעתם על קופה רושמת ממוחשבת

קופה רושמת ממוחשבת היא בין המכשירים המתקדמים והיעילים ביותר לניהול עסקים. היא מתאימה לאינספור סוגים של עסקים, ואף על פי שרבים לא מעלים על דעתם כיצד היא יכולה להועיל לעסק הקטן שלהם, מי שהתקין קופה רושמת ממוחשבת והיטיב לנצל את כל יתרונותיה, לא יכול לדמיין את העסק שלו בלעדיה.

הנה 5 עובדות שלא ידעתם על קופות ממוחשבות לעסקים

1. קופה ממוחשבת הופכת את ניהול העסק ליעיל ומסודר

באמצעות קופות רושמות ממוחשבות ניתן לנהל את העסק באופן מסודר ומאורגן. קופות ממוחשבות תורמות לניהול וארגון העסקאות שמתבצעות כחלק מהפעילות העסקית של העסק, מאפשרות לעקב אחר מלאי החנות והמחסן, קצב המכירות וביצועי העובדים, וכן לנהל את צוות העובדים בדרכים הבאות:

 • קופות ממוחשבות מתעדות את כל העסקאות שמתבצעות בבית העסק במזומן, בצ'קים, בכרטיסי אשראי, וכן דרך אפליקציות תשלומים שמאפשרות סליקה כמו סליקה בביט, פפר, סיבוס, תן ביס ועוד. כמו כן, הן מאפשרות לתעד עסקאות שמתבצעות באמצעות שוברים, הטבות וזיכויים שניתנו ללקוח. כיום קופות ממוחשבות מאפשרות ביצוע תשלומים באמצעות סליקת כרטיסים עם תקן EMV – סליקה שנחשבת למאובטחת והבטוחה בעולם.
 • קופות ממוחשבות מאפשרות לעקוב אחר שעות הפעילות של העובדים לצורך הפקת דו"ח נוכחות. כמו כן, ניתן לעקוב באמצעותן אחר ביצועי מכירות של העובדים, לבחון את העמידה ביעדים החודשיים, הרבעוניים והשנתיים בקלות ואך לקבל נתונים לצורך הסקת מסקנות ובחירת אסטרטגיות מכירה כמו מבצעים, הטבות, מכירות חיסול וכדו'.
 • קופות ממוחשבות מקלות על בעל העסק את הניהול הלוגיסטי באמצעות מעקב אחר מלאי הסחורות הקיים, הפקת דו"חות שמציגים מהם המוצרים הנמכרים והמבוקשים ביותר וכדו'. באמצעותן ניתן לדעת אילו מידות חסרות במלאי, אילו מוצרים אינם נמכרים בכמויות מספקות ויש לדחוף במסגרת קידומי מכירות ומתי כדאי להזמין את הסחורות כך שלא ייתקעו במחסן או שלא ייווצר חוסר.

2. קופה ממוחשבת יכולה לצאת אתכם מחוץ לגבולות העסק

בעל עסק שנדרש להגיע אל בית הלקוח או לתת שירות מחוץ לגבולות העסק יכול לשאת עמו מסוף נייד, שמבצע את כל סוגי העסקאות בצורה בטוחה. האפשרות הזו פותחת דלת עבור מגוון רחב מאוד של בעלי מקצוע ונותני שירות את האפשרות לנהל את העסק ולבצע עסקאות בצורה מסודרת, חוקית ומקצועית, שמיטיבה עמם ומציגה אותם כנותני שירות אמינים ומקצועיים.

גם בעלי עסקים שמבקשים להימנע מתורים ארוכים בבית העסק או שמעוניינים לחסוך ללקוח את זמן ההמתנה שנדרש מהם לצורך ביצוע עסקה עושים שימוש בקופות ממוחשבות ניידות שנישאות על ידי נותן שירות בבית העסק ומגיעות עד ללקוח, במקום שזה יצטרך להגיע אליהן.

3. קופה ממוחשבת חוסכת לבעל העסק כוח אדם

באמצעות קופות ממוחשבות חכמות ניתן להציע ללקוחות העסק עמדות לשירות עצמי, שבאמצעותן הם יכולים לבחור את השירות או המוצרים שהם רוצים לקבל ואף לבצע חיוב מאובטח בכל דרך שיבחרו- באמצעות סליקת כרטיס אשראי או באמצעות אפליקציות תשלומים.

עמדות שירות עצמי מסוג זה חוסכות ללקוח את ההמתנה לנותן השירות שיתפנה, ואף מאפשרות לו לבצע עסקאות מבלי שהלקוח ייכנס אל בית העסק.

4. קופה ממוחשבת מסייעת לניהול מועדון הלקוחות של העסק

קופות ממוחשבות מקלות על ניהול מועדון הלקוחות של העסק על ידי תיעוד פרטי החברים בו, תיעוד עסקאות של הלקוחות שביצעו רכישות בבית העסק, ניהול הטבות ומבצעים ועוד.

על ידי ניהול חכם שמתאפשר באמצעות קופות רושמות ממוחשבות ניתן לתפעל את מועדון הלקוחות של העסק בקלות, באופן רציף ובמקצועיות וליהנות מקהל הולך וגדל של לקוחות שמרגישים חלק מהמשפחה.

5. היא מתאימה למגוון מאוד רחב של עסקים

על סמך כל האמור לעיל, ניתן לראות באופן חד משמעי, שקופות רושמות ממוחשבות מתאימות למגוון רחב מאוד של עסקים:

 • עסקי מזון, מסעדות, בתי קפה, מעדניות, מאפיות, גלידריות ומזון מהיר
 • חנויות מחשבים, סלולר, מכשירי חשמל וחברות תקשורת
 • סופרים ורשתות שיווק
 • חנויות אפנה, ביגוד, הנעלה וקוסמטיקה
 • רשתות פארמה ובתי מרקחת
 • חנויות אופטיקה ותכשיטים
 • מספרות, מכוני קוסמטיקה וטיפולי יופי
 • ועוד..

השתכנעתם שגם לעסק שלכם יכולה להועיל קופה רושמת ממוחשבת?

חברת נאייקס ריטייל מפתחת את הקופות המתקדמות בעולם כדי להבטיח לכל בעל עסק ניהול מסודר, חוקי, חכם ויעיל של העסק. כל הקופות שאנו משווקים מותאמות באופן אישי לצורכי ולדרישות העסק, ומבטיחות את מגוון היתרונות שלא ניתן להרוויח מקופה רושמת רגילה.

/ 5.

מאמרים נוספים

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
סליקת אשראי מעולם לא הייתה קלה יותר!
מסופון אשראי בתקן EMV
במחיר בלעדי של
990 ש"ח
1200 ש"ח
דילוג לתוכן