הגדילו את מכירות העסק עם אפשרות נוספת לתשלום דרך אפליקציה

הטלפונים החכמים עשו מהפכה באורח החיים שלנו, ושינו את האופן שבו אנו מסתכלים על שיחות טלפון, מבדרים את עצמנו בנסיעות ארוכות או בעת ההמתנה לרופא והביאו שפע של ידע לקצות האצבעות שלנו. כעת הם משנים גם את הדרך שבה אנו מסתכלים על הכסף שלנו והופכים לארנקים דיגיטליים על ידי תשלום דרך אפליקציה מהנייד ללא צורך במגע.

והמהפכה הזו משפיעה הן על הצרכנים והן על בעלי העסקים, שיכולים כעת לחייב את הלקוח שלהם על ידי אפליקציות תשלומים, שמעבירות לבית העסק כסף שנרשם ישירות בדו"ח העסקאות בקופה הרושמת של העסק.

כיצד ניתן לבצע חיובים בבית העסק ללא מגע?

חלק מהיישום של הארנקים הדיגיטליים מבטיח אחסון מאובטח של כל כרטיסי האשראי שלנו. הוא מאפשר לנו להזין כרטיס אשראי חדש על ידי סריקת הכרטיס במצלמת המכשיר מבלי לצלם אותו, על מנת לדלות ממנו נתונים על סמך המידע החזותי בכרטיס לצורך מילוי שדות רלוונטיים.

תשלום דרך אפליקציה הוא ההיבט השני של היישום, שמאפשר להשתמש בארנק הדיגיטלי לצורך ביצוע רכישות בחנות באמצעות מערכת תקשורת (NFC), ששולחת את התשלום ישירות לקופה רושמת ממוחשבת באמצעות "אסימון". הטכנולוגיה מזכירה במידת מה את הפקס שמעביר מידע.

מהם היתרונות שבחיוב על ידי אפליקציות התשלומים בנייד?

היתרונות השונים מועילים הן ללקוח והן לבעל העסק.

מצד אחד, הלקוח מרוויח נוחות, שכן הוא לא זקוק לארנק שלו על מנת לרכוש מוצרים או ליהנות מארוחה במסעדה, מהצד השני, בעל עסק שמקבל תשלום דרך אפליקציה מגדיל את היקף המכירות וזוכה לעלייה בכמות הרכישות האקראיות.

סליקת כרטיסי אשראי ללא מגע חוסכת ללקוח ולבעל העסק זמן יקר. במקום לפשפש בארנק ולחפש את הכרטיס, פשוט מבצעים רכישה ללא מגע באמצעות הטלפון הנייד, שתמיד נמצא מוכן לשליפה.

הנטייה לחשוש מסליקת כרטיסי אשראי דרך הנייד היא טבעית, אך כמו כל פיתוח חדש בתחום השירות בענן, גם כאן העניין הוא פשוט לפתוח את הראש ולצאת מאזור הנוחות על מנת לפתח הרגלים שהופכים את כל ההתנהלות היומיומית שלנו להרבה יותר קלה, קלילה ופשוטה.

קופה רושמת לעסקים מתקדמים

יתרונות הקופות הממוחשבות כבר מוכרים היטב לעסקים גדולים וקטנים. קופה רושמת מבטיחה לבעל העסק יעילות וארגון בהנהלת החשבונות של העסק, בעזרתה ניתן להזין את כל מלאי החנות על כל פרטיו ולנהל את ההזמנות, הספקים, המשלוחים ועוד, ואף לנהל את צוות העובדים והמשמרות.

הקופות של נאייקס ריטייל מאפשרות לבעל העסק אף להגיע אל הלקוח בעמדת השירות או בעמדת המכירה באמצעות קופה רושמת ניידת, ולבצע עסקאות בכל מקום ללא תלות במיקום העסק.

תשלום ללא מגע – הפתרון הטוב ביותר בתקופת הקורונה

נראה שביצוע תשלום דרך אפליקציה תפס אותנו ממש בזמן, מכיוון שהוא שומר עלינו ממגע עם כרטיסים של לקוחות בתקופה שבה היגיינה ושמירת מרחק הנם קריטיים.

מסיבה זו הקופות החכמות של נאייקס ריטייל זוכות לביקוש גבוה במיוחד, מכיוון שהן מאפשרות תשלום דרך הנייד ואף חיוב בעמדת ההזמנה, כך שהלקוח מבצע בעצמו את ההזמנה וגם את החיוב.

חברת נאייקס ריטייל משווקת קופות רושמות ממוחשבות מהמתקדמות בענף. אינספור הלקוחות שלנו נהנים מטכנולוגיות מתקדמות לניהול העסק ומרוויחים יותר.

אנו מזמינים אתכם להכיר את הקופות הניידות שלנו, את עמדות המכירה הממוחשבות ואת הקופות הרושמות הטובות ביותר לעסק שלכם.

/ 5.

מאמרים נוספים
קופה רושמת

קופה לעסק

קופה לעסק היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בעולם העסקים, שכן היא תורמת בכל כך הרבה אספקטים בניהול העסק שלך. הפונקציות אותן מספקת קופה לעסק הן

קרא עוד »

נאייקס ריטייל, החברה המובילה בענף הקופות הממוחשבות ומכשירי התשלום ללא מזומן. 

מתן פתרונות מתקדמים לעסקים בהתאמה לעידן המודרני ולהרגלי הרכישה של היום, תוך שמירה על אבטחה מקסימלית. 

חברת הבת של נאייקס, חברת דואלי בע״מ, מחזיקה ברישיון מספר 61214 למתן שירותים בנכס פיננסי (מורחב) וברישיון מספר 61213 למתן אשראי (בסיסי), בפיקוח רשות שוק ההון ביטוח וחסכון.

סליקה ופתרונות קמעונאיים מתקדמים
דילוג לתוכן