מזון והסעדה​
מכולות ומעדניות

5 סיבות למה כל עסק צריך עמדת קיוסק

יותר ויותר עסקים בוחרים לוותר על קופות מאוישות ולעבור לקופה בשירות עצמי, הידועה גם בשם "עמדת קיוסק".
מחקר שפורסם בספטמבר האחרון מעיד כי 80% מהצרכנים מעדיפים להשתמש בקופה בשירות עצמי ובכך נותנים תוקף לנבואה כי רובוטים יחליפו את העובדים במגוון תפקידים, וביניהם בשירות לקוחות.

מה הופך אותה לפופולרית ברחבי העולם? קיראו וגלו

1.חיסכו בהוצאות העסק 

שימוש בעמדת קיוסק לשירות עצמי לצד קופה חכמה מתקדמת חוסך לעסק במשאבים. במקום ארבעה עובדים לתפעול קו הקופות, אחד על כל קופה, תוכלו להציב עמדות לשירות עצמי אשר יאפשרו לכם לחסוך בהוצאות כוח אדם או לחלופין להפנות את הצוות לשירות לקוחות, תפעול הזמנות וטיפול בנראות העסק.

בנוסף, העמדה יכולה להכיל מידע רב על כל מוצר, ולחסוך בתהליך הכשרת עובדים כשאר ישו מקור מידע אינרטקטיבי אחד לטובת הלקוחות.

2. הגדילו מכירות בקלות

העמדות מאפשרות תשלום עצמי בקלות ובנוחות. לפי מאמר אשר פורסם בפורבס, לקוח הקונה בעמדת שירות עצמית מבצע רכישה באמצעות העיניים והידיים, פעולה זו בלבד הוכיחה כי אחוז המכירות יגדל בכ- 12%-20% . בצורה זו תוכלו להגדיל את סל הקנייה בחנות תוך חסכון בעלויות כוח האדם.

רוצים עמדת קיוסק בעסק? ליחצו כאן

3. שפרו את חווית השירות וריכשו את אמון הלקוחות

רכישה בעמדת קיוסק מספקת חווית שירות ייחודית, הלקוח בוחר בדרך זו לקיצור תורים ותשלום מהיר, תוך ידיעה שבעל העסק "סומך" עליו. האמון הנוצר עם הלקוח וחווית הקנייה הקלה יגרמו ללקוח לחזור לקנייה נוספת.

מעבר לבחירת מוצר ותשלום, באפשרות העמדה לספק מידע אינפורמטיבי ושירותי עבור כל מוצר נבחר ובכך לתת ללקוח מידע רב על המוצר.

4. התייעלו!

עד כאן וודאי הבנתם שעמדות הקיוסק יעילות במיוחד, בעיקר כשמדובר בעסקים גדולים עם מגוון מוצרים.
עמדת הקיוסק מאפשרת לכם לייעל את התפקוד בעסק גם מבחינת שטח תצוגה ותאפשר להציג מגוון רחב של מוצרים בעמדה עצמה במקום בשטח החנות.

5. שדרו קידמה וחדשנות

עמדת קיוסק היא לא רק דבר פרקטי אלא גם אמירה עיצובית ותכנונית. עמדות קיוסק קיימות בעיקר בעסקים מתקדמים וחדשניים, בעלי מודעות טכנולוגית גבוהה, הרוצים לתת ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר. באירופה, לדוגמה, כל רשתות הסופרמרקט לצד מכולות שכונתיות מתהדרות בעמדת קיוסק.

אנחנו זמינים עבורכם לכל התייעצות בנוגע לסוג עמדת הקיוסק והכוונה לעסק שלכם

מאמרים מומלצים