מזון והסעדה​
מכולות ומעדניות

כיצד הצמיחה של הפעילות העסקית תלויה במכשיר אשראי לעסק?

בימינו מכשירים חכמים נמצאים בכל מקום, החל מסמארטפונים ושעונים חכמים ועד למכשירים ביתיים שנשלטים על ידי קול או שניתן להפעילם באמצעות אפליקציה בנייד. למעשה, אנו מסתמכים יותר ויותר על מכשירים שמחוברים לאינטרנט כדי להקל על חיינו בכל אספקט שניתן להעלות על הדעת. עם כל הטכנולוגיה המתקדמת הזו השזורה בכל כך הרבה היבטים בחיי היום יום שלנו, קל לקחת את זה כמובן מאליו.

אחד השווקים שבו אנו רואים התפתחות מהירה ומגמת צמיחה קבועה הוא תחום מסופי סליקת האשראי.

חיוב כרטיסי אשראי בעזרת מכשיר אשראי לעסק הנו אחד הדברים האלמנטריים שמאפשרים לו לצמוח ולקבל תשלומים אלקטרוניים. בלעדיו, רוב העסקים לא יוכלו לשרוד בעידן בו אנו חיים. עם זאת, הדרך הטובה ביותר של העסקים לצמוח ולהגדיל את היקף העסקאות הוא לקבל כלים מתקדמים, שיעזרו להם לנהל את העסק בצורה יעילה יותר.

נאייקס ריטייל מאפשרת לבעל העסק לקבל את הכול באמצעות מכשיר אשראי לעסק

זה בדיוק המקום בו נכנסים לתמונה מסופי סליקת אשראי חכמים, שמקלים על העסק במספר דרכים.

1. מסופים חכמים עושים הרבה יותר מאשר עיבוד תשלומים

מכשיר אשראי לעסק מבית נאייקס ריטייל משלב תוכנת קבלת תשלומים וניהול עסקים במסך מגע אחד. באמצעות מערכת הפעלה חכמה, ובדומה לסמארטפון או לטאבלט, ניתן להתאים פונקציות מתקדמות כמו ניהול מלאי, גישה לדיווח עסקי, ניתוח נתונים, ניהול מועדון לקוחות ועוד.

2. מסופים חכמים מציעים חוויית קופה מודרנית וחלקה

הצרכנים מוקפים במכשירים חכמים מכל עבר, מה שמשפיע באופן ניכר על הציפיות שלהם. הם מותנים לצפות במכשירים מלוטשים ומודרניים עם ממשקי משתמש אינטואיטיביים, המשפרים את היכולת לבצע ולעקוב אחר משימות יומיומיות שגרתיות, לרבות ביצוע רכישה באמצעות קופות ממוחשבות.

3. מסופים חכמים מאפשרים ללקוח לשלם במגוון דרכים

בעל עסק יכול לאפשר ללקוח לשלם במגוון דרכים. הוא יכול לכבד כרטיס אשראי עם פס מגנטי עם תקן EMV מסורתי, אולם רוב המסופים החכמים מצוידים גם בטכנולוגיית NFC, שמאפשרת לעסקים לכבד כרטיסים וארנקים ניידים ללא מגע, לרבות אפליקציות תשלומים.

4. מסופים חכמים עוזרים לעסקים לקבל תשלומים בחנות או בדרכים

באמצעות מכשיר אשראי לעסק ניתן לקבל מגוון קישוריות, שמעניקות לבעלי עסקים יותר גמישות באשר לאופן החיוב, כמו מכשירים ניידים שנישאים לכל מקום בקלות ומסירים את מגבלת המיקום הפיזי של העסק או מכשירים שמאפשרים קליטת תשלומים באמצעות סליקה באינטרנט, שמאפשרת לבצע חיוב בכל עת גם ללא התקשרות של נותני שירות עם הלקוח.

5. מסופים חכמים ממנפים את כלי אבטחת התשלום האחרונים, כגון הצפנת נקודה לנקודה

אבטחה היא הדאגה העליונה של בעל העסקים והצרכנים כאחד. מסופים חכמים רבים משתמשים בהצפנת נקודה לנקודה (P2PE), המגנה על נתוני הכרטיסים בזמן שהם עוברים במערכת התשלומים, מה שהופך את הנתונים לחסרי ערך לעבריינים במקרה של פריצה.

6. מסופים חכמים מאפשרים לעסקים לאחסן מידע על כרטיסים באופן מאובטח לשימוש עתידי

עבור עסקים עם מספר גדול של לקוחות חוזרים, השימוש באסימון לאחסון כרטיסים בקובץ הוא המפתח. טוקניזציה (שמירה ואבטחה של מספרי כרטיסי האשראי) משמשת להחלפת נתוני כרטיסים רגישים באסימון המשמש לרכישות עתידיות ומקלה על התשלומים החוזרים על הסוחר והלקוח מכיוון שהוא פותר את הצורך להזין מחדש את פרטי בעל הכרטיס.

אנו מזמינים אתכם להכיר את הקופות והמסופים המתקדמים של נאייקס, שפותחו במיוחד עבור עסקים בעידן המודרני. הטכנולוגיות המתקדמות שלנו הביאו לפריצות דרך, שמבטיחות לכל עסק לנצל את מרב הפוטנציאל העסקי שלו ולהבטיח לו ולקהל הלקוחות שלו רכישה מאובטחת וחלקה.

מאמרים מומלצים

בינה מלאכותית, התאמה אישית ואינטראקטיביות בעולם הקמעונאות

כדברי האמרה הידועה המיוחסת לפילוסוף היווני הרקליטוס, "שינוי הוא הקבוע היחיד בחיים". בעולם הקמעונאי המתפתח ומשתנה באופן תמידי, קביעה נצחית זו נראית היום נכונה מתמיד. העולם שאחרי הקורונה נע ומשתנה מהר יותר מבעבר, ואנו עדים להאצה בהטמעתן של טכנולוגיות חדשות ולקצב חסר תקדים של שינוי בתבניות התנהגות וצריכה.

להמשך קריאה