מזון והסעדה​
מכולות ומעדניות
קופה ממוחשבת

קופה רושמת אנדרואיד

להיות בית עסק של מכירות זה לא דבר קל, התחרות קשה, ההוצאות גדולות, המאבק על הנראות לא מסתיים לרגע וצריך להיות עם האצבע על הדופק בכל רגע נתון. על אחת כמה וכמה נכונים הדברים בתקופה של חוסר וודאות כמו השנתיים האחרונות בהם הדבר היחיד שברור הוא ששום דבר אינו וודאי. אבל, בכל הכאוס הזה אפשר לפחות לדאוג שהעסק על שלל האתגרים בפניהם הוא ניצב ינוהל כראוי. בכך מסייעת מאוד קופה רושמת אנדרואיד המבוססת טכנולוגיה מתקדמת לניהול בית העסק.

קופה רושמת אנדרואיד

קופה רושמת היא דבר חשוב בחייו של בית עסק העוסק במכירות מכל סוג שהוא לרבות סופרמרקטים, חנויות אופנה, דוכני אוכל מהיר בתי קפה ועוד. את מערכת ההפעלה אנדרואיד כמעט כל אחד מכיר מכיוון שהיא נמצאת אצל מרבית האנשים שמחזיקים בטלפון חכם. על בסיס מערכת הפעלה זו פותחה קופה רושמת מתקדמת שמפשטת ומיעלת מאוד את פעילותו של כל בית עסק מוכר. יתרון גדול של מערכת זו נמצא בעובדה שהיא איננה דורשת הטמעה פיזית בבית העסק והמערכת יושבת על ענן מאובטח.

קופה רושמת אנדרואיד

אז מה יודעת לעשות קופה רושמת אנדרואיד?

  • ניהול מלאי מתקדם – הפקת דוחות מפורטים, בדיקת מצב מלאי והזמנת פריטים חסרים.
  • תשלום  – עבודה עם כל סוגי התשלומים המקובלים: מזומן, אשראי, צ'קים ומימוש זיכויים שונים.
  • ניהול לקוחות – שימור הלקוח, ניהול וביצוע פעולות שיווקיות באמצעות דואר אלקטרוני, העברת מסרים קוליים וכתובים, פילוח שוק ומעקב אחר מימוש מבצעים והטבות שונות שניתנו ללקוח.
  • הטמעה פשוטה בבית העסק בזכות ממשקי עבודה ידידותיים וקלים להבנה.
  • ניהול שוטף – בדיקת נוכחות עובדים, ניהול השכר של כל עובד וחישוב העמלות המגיעות לו על מכירות שביצע, הפקת דוחות להבנת מצב העסק, הפקת חשבוניות מס ועוד.

יתרונותיה של קופה רושמת אנדרואיד

  • מדובר בקופה רושמת קומפקטית נייחת וגם ניידת.
  • קופה רושמת אנדרואיד מגיעה בגדלי מסך שונים שמתאימים לכל אחד ומה שמתאים לו.
  • מדובר בקופה רושמת מודולרית שיכולה להתאים לכל עסק על פי מידותיו.
  • הקופה כוללת אמצעי אבטחת מידע מהטובים שיש.
  • הקופה יודעת לעבוד מול כל אמצעי התשלום לרבות אפליקציות לתשלום באון ליין.

קופה רושמת או גאדג'ט מתקדם

קופה רושמת אנדרואיד מגיעה בגדלים שונים, מה שמשנה את גודלה הפיזי הוא גודל המסך שלה. מי שמעוניין בקופה רושמת שגודלה כגודל מכשיר טלפון נייד ימצא את מבוקשו ובאותה מידה, מי שזקוק למסך גדול יותר כמסך של טאבלט ימצא גם הוא את מה שהוא אוהב. מכיוון שקופה זו נועדה לעבודה נייחת וניידת באותה המידה ובאותה יעילות עבודה בשני המצבים, היא בכל מקרה מגיעה בגודל ומשקל קומפקטיים ונוחים לנשיאה. קל מאוד לנייד את הקופה ממקום למקום והמעבר אינו כרוך בשום פעולה מורכבת. קופה רושמת אנדרואיד היא כמו גאג'ט מתוחכם.

מסך מגע להגברת מהירות העבודה

קופה רושמת אנדרואיד מציגה יתרון נוסף, כל המסכים של קופה זו ללא קשר לגודלם הנם מסכי מגע. מסך מגע משפר מאוד את מהירות העבודה של המפעיל וכתוצאה מכך השירות שניתן ללקוח מהיר ויעיל יותר. כמו כן, עבודה מהירה יותר של קופה רושמת יכולה בהחלט להגדיל את מחזור המכירות וזה בוודאי חלומו של כל בעל עסק העוסק במכירות.

מאמרים מומלצים