מזון והסעדה​
מכולות ומעדניות
יתרונות קופה רושמת לעסק

יתרונות קופה רושמת לעסק

קופה רושמת היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בבית העסק שלך, מכיוון שהיא מאפשרת לך לגבות כסף באופן מסודר, חוקי ואפקטיבי.

קיימים סוגים שונים של קופות רושמות, ונהוג לבחור אותן בהתאם לאופי הפעילות והצרכים של העסק.

קופות רושמות הופכות את כל הפעילות השוטפת להרבה יותר קלה ומאורגנת.

קופות רושמות לעסקים ניידים

אם העסק שלכם נייד, ואתם מגיעים עד לבית הלקוח, באפשרותכם לרכוש קופה רושמת ניידת, שנמצאת על מסופון, ומאפשרת לכם לנוע ברחבי הארץ ולתעד את העסקה באופן מסודר וחוקי.

קופות רושמות ניידות משמשות נותני שירות ואנשי מכירות רבים, קבלנים, טכנאים, שליחים ועוד.

היתרונות של קופה רושמת ניידת לעסקים

1המכירה מתבצעת באופן מהיר ומכל מקום בחנות. היא חוסכת ללקוחות את ההגעה לקופה, ומאפשרת לאיש המכירות להגיע עד ללקוח בכל רחבי החנות, לסייע ללקוח לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורו, להציע לו מוצרים נוספים ולבצע מכירה במקום.
2מערכת קופה רושמת ניידת מספקת לבעל העסק ולצוות המכירות מידע רב נוסף, שמייעל את פעולת המכירה. היא מאפשרת לבדוק נתונים ומידע טכני אודות המוצרים, לענות באופן ישיר על שאלות הלקוח ולבחון זמינות של פריטים במלאי החנות באופן מיידי.
3קופה רושמת מאפשרת להדפיס קבלות מכר וחשבוניות, ואף לשלוח אותן באמצעות דואר אלקטרוני, אם הלקוח חפץ בכך. בעל העסק יכול לתת ללקוח חשבוניות שמכילות מידע רב אודות הרכישה שביצע, כולל תיאור מוצרים מפורט ישירות לנייד, מה שמשדרג את חוויית הלקוח, גם לאחר שסיים את הרכישה.
4ניתן לאסוף בקלות מידע על קהל הלקוחות שביצע רכישה בחנות ולשמור בקבצי לקוח נתונים חיוניים כמו היסטוריית רכישות, ממוצע סכום הרכישות, הרגלי רכישה ועוד. כל המידע הזה חיוני במיוחד עבור מסעות פרסום, שיפור המכירות, ניהול מועדון הלקוחות ועוד.
5מערכת קופה ניידת פועלת מהר יותר מקופה מסורתית. זה מתבטא בהזנת נתונים, הרשאת כרטיסי אשראי וכן בהדפסת הקבלה ללקוח.
6קופה רושמת לעסק קטן הופכת את הנהלת החשבונות של העסק לפשוטה ויותר, והיא מצמצמת את הסיכוי לטעויות אנוש באופן משמעותי. כמו כן, ניתן לשחזר באמצעותה נתונים, כך שגם אם אבדה קבלה, ניתן להדפיס העתק בקלות ובמהירות.
7הנתונים נשמרים באופן מאובטח ונשארים נגישים לבעל העסק בכל עת. ניתן לבצע באמצעות קופה רושמת ניתוח מפורט של נתוני המכירות מידי יום, שבוע, חודש, רבעון ושנה.
8מערכות קופה ממוחשבות מותאמות באופן אישי לתחום הפעילות של העסק ולנישה לה הוא משתייך. כך לדוגמה, קופה רושמת למסעדה יכולה להכיל את תפריט המסעדה, לחלק את התשלום בין הסועדים השונים, כך שיוכלו לשלם באמצעות אפליקציות תשלומים ועוד.
9מערכות קופה ניידות באייפד או בטאבלט חוסכות מקום בהשוואה למערכות נייחות.

הקופה הרושמת המתקדמת שלנו Retail One

קופות רושמות שמנהלות לכם את העסק

כיום ניתן לרכוש קופה רושמת חכמה, המאפשרת לבצע מגוון פעולות חכמות שמיעלות את ניהול העסק על ידי הפקת דו"חות ניהוליים, שמבטיחים שליטה גדולה יותר על מכירות העסק, ניהול פריטים ומחירי פריטים, כולל מבצעים, הנחות, קופונים ושוברים, ניהול מלאי בחנות ובמחסן, ניהול עובדים, נוכחות, ניהול מועדון לקוחות והתחברות למועדונים חיצוניים.

נפוץ לראות קופות ממוחשבות במסעדות ובבתי קפה וכן חנויות שמחזיקות מלאי רחב של מוצרים, באמצעות מערכת ממוחשבת מצליחים לעקוב אחר מלאי החנות, לנהל דו"חות מכירה ולהבטיח שליטה בפעילות העסקית של העסק.

קופה רושמת מבטיחה לבעל העסק שליטה על כל פעולות המכירה בעסק, ולכן יעילה במיוחד בעסקים בהם יש כמות גדולה של עובדים שרשאים לגבות כסף מהלקוח.

גם רשתות השיווק והפארמה משלבות בהצלחה קופות ממוחשבות, שמאפשרות ללקוח לבצע את הגבייה בעד הרכישה שלו באופן עצמאי באמצעות פעולות פשוטות, שמוצגות באופן ברור ונגיש. קופות מסוג זה מאפשרות לבעל העסק לתת שירות מהיר, לצמצם באופן משמעותי תורים ארוכים ואך לחסוך בכוח אדם.

הקופות הרושמות הממוחשבות הן לא פחות מחנות ממוחשבת, שמאפשרת ללקוח לבחור מוצרים ולבצע רכישה ללא תיווך של אדם נוסף. בעידן המודרני בו כולם רוצים את הכל מהר יותר, הן מבטיחות שירות טוב יותר ללקוח וחיסכון משמעותי לבעל העסק. לצוות העובדים נותר רק לספק את המוצר שביקש הלקוח.

יתרונות הקופות הרושמות שלנו

  • ניהול כל הפן הלוגיסטי של העסק- ניהול מלאי, ברקודים, פתקי החלפה, שוברים וזיכויים והזמנות רכש.
  •  ניהול צוות העובדים- ניהול משמרות ושעות עבודה, מעקב אחר פעילות וניתוח נתוני מכירות.
  • ניהול מועדון לקוחות- ניהול מבצעים, מתנות, שוברים ופעילויות מיוחדות למועדון הלקוחות של העסק.
  • תמיכה במועדונים שונים כמו מועדון חבר וקרנות השוטרים.
  •  התאמות אינדיבידואליות לכל סוגי העסקים בהתאם לאופי פעילותם והיקפה.
מה זה קופה רושמת?

קופה המאפשרת לרשום ולתעד את כלל הפעילות החשבונאית של העסק

איך בוחרים קופה רושמת?

יש לבחור את הקופה הרושמת לפי סוג העסק שלכם, נאייקס מציעה קופות רושמות שמתאימות למגוון של עסקים מפיצוציות עד לדוכני מכירה בקניונים. צרו קשר לפרטים נוספים על מנת שנתאים לכם את הקופה הטובה ביותר עבורכם

אילו פעולות ניתנות לביצוע באמצעות קופה רושמת ממוחשבת?

קבלת תשלומים במזומן, באשראי, בצ'קים או בשוברים. תיעוד פעולות מכירה והכנסות והפקת שוברי מכירה על פי הנדרש בחוק .ייצור דו"ח סיכום בסוף יום פעילות (דוח Z). הפקת דוחות מכירה בהתאם לתקבולים של בית העסק.

מאמרים מומלצים