מזון והסעדה​
פתרונות הסעדה
מכולות ומעדניות
קופה רושמת בענן

קופה רושמת בענן

קופה רושמת אלקטרונית, ברמה הבסיסית ביותר שלה, מאפשרת לבעל העסק לחשב ולרשום עסקאות. קופה רושמת בענן מספקת את אותן פונקציות הליבה, אך גם משפרת את הפעילות השוטפת על ידי אוטומציה של תהליכים קריטיים והרחבת הגישה דרך האינטרנט.

היתרונות של קופה רושמת בענן

  1. גישה חופשית לנתונים של העסק מכל מקום ובכל זמן – גם בזמן חופשה בעל העסק יכול לבחון את נתוני המכירות היומיים והשבועיים, מה שלא מתאפשר באמצעות קופה רושמת מהדור הקודם. עם מערכת קופה מבוססת ענן, כל עוד יש חיבור WiFi, ניתן להיכנס לחשבון העסקי ולגשת לנתונים בכל עת. זו יכולת חיונית שצריך לצפות מכל מערכת קופה איכותית, ומאפשרת לבעל העסק להישאר מחובר 24/7 גם מבלי שיהיה נוכח.
  2. דיווח מכירות מובנה – אימוץ מערכת קופה רושמת בענן, מאפשרת לעקוב אחר כל נתוני המכירות של העסק, כמו גם לסקור את היסטוריית המכירות בזמן אמת. היא מספקת תובנות באשר לפריטים פופולריים בקרב הלקוחות, איתור מועדים בהם המכירות בשיאן וכדו', מה שמקל על ניהול המלאי של העסק.
  3. גישה להיסטוריית הלקוחות של העסק – היכרות עם קהל הלקוחות של העסק ועם הרגלי הרכישה שלהם משפרת את השירותים שניתן להעניק להם, ומגדילה את האמון שלהם בעסק. על סמך רכישות קודמות של לקוח ניתן להציע לו חידוש של המלאי או מוצרים נוספים שעשויים להיות יעילים עבורו. קופה רושמת בענן מאפשרת לסרוק קניות קודמות של לקוח, וכך למעשה גם מגדילה את היקף המכירות של העסק.
  4. ניהול מלאי יעיל – ניהול מלאי יכול להיות משימה מפרכת ואתגר לא קטן, במיוחד בהיעדר טכנולוגיות אוטומציה. אימוץ מערכת קופה ממוחשבת לעסק יכולה לצמצם באופן משמעותי את הזמן שנדרש להקדיש לניהול המלאי של העסק, ובמקום לבצע ספירות ידניות, ניתן להשתמש בסורק נייד ולייעל את התהליך. על ידי כניסה למערכת ניתן לבחון את כמות המוצרים ולהחליט מה צריך להזמין ובאיזו כמות.
  5. הגדלת מעורבות הלקוחות – כל העסקים הקטנים יודעים, שכדי להצליח מול הרשתות הגדולות והחנויות המקוונות, צריך להגדיל את מעורבות הלקוחות. כיצד קופות רושמות לעסקים מאפשרות לכם לעשות זאת? על ידי הזנה של פרטי הלקוח בעת הרכישה ופרטים להעברת מסרים שיווקיים כמו הודעות SMS או דואר אלקטרוני.

היתרונות במעבר למערכת קופה מבוססת ענן הם רבים ומרחיקי לכת. קופה חכמה גם מייעלת את העבודה, גם חוסכת זמן וגם תורמת למהלך השיווקי של העסק.

הפתרונות של נאייקס ריטייל לעסקים

נאייקס ריטייל מפתחת ומשווקת מגוון פתרונות לעסקים. בין המוצרים המובילים המשווקים בישראל נכללים קופות ממוחשבות, מסופי סליקת אשראי, סליקה לחנויות אינטרנטיות וחשבוניות דיגיטליות.

הקופות המתקדמות ומסופי הסליקה של נאייקס ריטייל

מגוון הקופות המשווקות על ידי נאייקס ריטייל מותאמות לצורכי העסק ולשימושים הנחוצים לו.

  1. קופה ממוחשבת חכמה – מיועדת להגדלת מכירות העסק ולניהול יעיל. המערכת כוללת ניהול לוגיסטי מלא, ניהול עובדים שכולל ניתוח מכירות אישי ומעקב אחר שעות העבודה, ניהול מועדון לקוחות, תמיכה במועדונים כמו חבר וקרנות השוטרים, חיבור ותמיכה בחנות אינטרנטית והתאמות אישיות.
  2. קופה רושמת ניידת – קופה קטנה שניתן לשאת ברחבי החנות ומחוץ לה, ומאפשרת פנייה יזומה של איש מכירות ישורות ללקוח. הקופה חושפת היסטוריית קניות מלאה לפי פרטי הלקוח, מידע על החזרות או מבצעים רלוונטיים ותשלום והדפסת קבלה מיידית במקום.
  3. מסופי סליקה ניידים – מסופים אלו מאפשרים לנהל את התשלומים מכל מקום ובכל עת בקלות ובבטחה. מערכות סליקה מאפשרות לבעל העסק לבצע יותר עסקאות ולממש את פוטנציאל הרכישה של הלקוחות באופן מיטבי. לנאייקס ריטייל מסופי סליקה במגוון גדלים, שמקבלים תשלום באמצעות שבב EMV, תשלום ללא מגע וחיוב דרך אפליקציות תשלומים.
  4. סליקה לחנות אונליין – פתרונות סליקה אינטרנטיים משפרים את המחזור העסקי ומונעים מהעסק לפספס לקוחות פוטנציאליים. הסליקה באינטרנט מכבדת את כל סוגי כרטיסי האשראי ואת כל סוגי המטבעות.
  5. עמדת תשלום בשירות עצמי – עמדה מבוססת ענן עם יכולת עבודה אופליין, אשר באמצעותה לקוחות מבצעים הזמנה ותשלום ללא הצורך לעמוד בתור לקופה או להיכנס לחנות.

מאמרים מומלצים

בינה מלאכותית, התאמה אישית ואינטראקטיביות בעולם הקמעונאות

כדברי האמרה הידועה המיוחסת לפילוסוף היווני הרקליטוס, "שינוי הוא הקבוע היחיד בחיים". בעולם הקמעונאי המתפתח ומשתנה באופן תמידי, קביעה נצחית זו נראית היום נכונה מתמיד. העולם שאחרי הקורונה נע ומשתנה מהר יותר מבעבר, ואנו עדים להאצה בהטמעתן של טכנולוגיות חדשות ולקצב חסר תקדים של שינוי בתבניות התנהגות וצריכה.

להמשך קריאה