מזון והסעדה​
מכולות ומעדניות
פתרונות סליקה לעסק קטן וגדול

מהם פתרונות סליקת אשראי לעסקים? מעסק קטן עד גדול

עסקים גדולים וקטנים כאחד מתחבטים בשאלה – באיזה פתרון  סליקה לבחור? ישנם פתרונות סליקה שונים ומגוונים והשאלה מהו פתרון הסליקה הנכון לכל סוג עסק היא שאלה מורכבת. התשובה הקצרה היא שגם עסקים גדולים וגם עסקים קטנים יכולים ליהנות מפתרונות סליקה דומים, המותאמים אישית עבורם בעזרת אנשי מקצוע. התאמת פתרון סליקת כרטיסי אשראי לעסק תלויה באופי העסק וצורת פעילותו. על מנת לענות על השאלה בצורה מדויקת יותר, נסקור את  הדגשים שעליכם לבחור בעת בחירת פתרון תשלום לעסק ה.

דגשים בעת בחירת  פתרון סליקה לעסק

  • מספר נקודות המכירה – פקטור זה עשוי להשפיע משמעותית על סוג פתרון הסליקה הרצוי. ייתכן שעסק קטן עם נקודת מכירה בודדת למשל, יהיה זקוק לקופה רושמת בלבד. לעומת זאת, עסק עם מספר רב של נקודות מכירה, יזדקק לשילוב של פתרונות סליקה:  קופה רושמת נייחת היכולה לשמש גם קופה רושמת ניידת וחכמה.
  • הימצאותה של חנות אינטרנטית – חנות אינטרנטית מחייבת התממשקות לעמוד סליקה. מומלץ לוודא שמסוף הסליקה בחנות האינטרנטית מחובר לאותה מערכת של החנות הפיזית. כך ניתן לייצר חוויית קניה אחידה אצל הלקוח בכל פלטפורמה.
  • תפעול אנשי מכירות ואנשי שירות מחוץ לגבולות העסק – עסק בעל אנשי מכירות המסתובבים בתוך בית העסק, יזדקק לפתרון סליקה נייד על מנת למקסם את כמות המכירות ולספק חוויית קניה אישית לכל לקוח ולקוח.
  • מספר פעולות הסליקה המתבצע בחודש – כל סוגי העסקים זקוקים לניהול מוצרים, תמחור, מבצעים והפקת דוחות, בייחוד  עסקים גדולים המנהל אופרציה של מכירות בהיקף משמעותי 

אפשרויות הסליקה הזמינות לבעלי עסקים

להלן נציג פירוט של אפשרויות סליקה הזמינות עבור עסקים גדולים וקטנים כאחד:

  • קופה המשלבת מחשב – פתרון זה הידוע גם בשם קופה ממוחשבת, מאפשר לעסק לנהל את כל המכירות בקופה אחת. קופה ממוחשבת מאפשרת לעקוב אחרי הלוגיסטיקה בעסק, לנהל עובדים, לנהל מועדון לקוחות וגם להתחבר לחנות אינטרנטית.
  • קופה רושמת ניידת – קופה זו הינה קופה חכמה המאפשרת ניידות ברחבי החנות. המסוף המחובר לקופה מאפשר ללקוחות לבצע רכישה בנקודה המעניינת אותם ברחבי החנות במקום בקופה הראשית.
  • סליקה באינטרנט – סליקה אינטרנטית  המתקיימת באתר הסחר של החנות.
  • מסופי סליקה – מסופי הסליקה יכולים לתפקד כניידים או נייחים ומאפשרים לקבל את כל סוגי התשלומים. ניתן להתאים מסופי אשראי בצורה אינדיבידואלית לצרכי כל עסק. כך כל בעל עסק יכול ליהנות מטכנולוגיה חדשנית לניהול תשלומים מכל מקום ובכל זמן.
  • קופות בשירות עצמי – עמדות קופה בשירות עצמי/ עמדות קיוסק מאפשרות ללקוחות לשלם על המוצרים שהם רוצים לרכוש באופן עצמאי, ללא המתנה בקופה וחוסכות בכוח אדם, זמן וכסף.
  • עמוד תשלום- עמוד תשלום שנשלח בקישור לטלפון או למייל ומאפשר חיוב פשוט  תוך הזנת פרטי האשראי, ללא צורך בקופה.

היכן מומלץ לרכוש פתרונות  סליקה איכותיים?

ניתן לרכוש פתרונות סליקה מגוונים אצל חברות שונות. בעת בחירת חברה , מומלץ לשים לב לוותק החברה, לניסיון המצטבר, למוניטין, לפריסה הגיאוגרפית וכמובן למחיר. 

חברת נאייקס היא חברת פינטק גלובלית המספקת פתרונות  סליקה מגוונות לחברות קטנות וגדולות. אנשי שירות הלקוחות המסורים של החברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולהתאים את הפתרון הייחודי לצרכי העסק שלכם,. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם5046  *

מאמרים מומלצים

בינה מלאכותית, התאמה אישית ואינטראקטיביות בעולם הקמעונאות

כדברי האמרה הידועה המיוחסת לפילוסוף היווני הרקליטוס, "שינוי הוא הקבוע היחיד בחיים". בעולם הקמעונאי המתפתח ומשתנה באופן תמידי, קביעה נצחית זו נראית היום נכונה מתמיד. העולם שאחרי הקורונה נע ומשתנה מהר יותר מבעבר, ואנו עדים להאצה בהטמעתן של טכנולוגיות חדשות ולקצב חסר תקדים של שינוי בתבניות התנהגות וצריכה.

להמשך קריאה